+115

+115

#1 3 oyunluk bir slaytta Wolfpack ve şans eseri turnuvaya girerken bir sıfırlama arıyor. Böyle durumları seviyorum, son zamanlarda kağıt üzerindeki hiçbir şey size Nevada’yı seçmenizi söyleyemez. Hatta şu anda ASU’da önemli bir rol oynayan Nevada’dan gelen iki transferimiz var. Her şey ÇIĞLIKLAR, bir alt plan için bu eşleşmede Sun Devils’i alır.

Ben değil ama içinde olmaktan çok memnun olan yüksek motivasyonlu bir Nevada takımını alıyorum. bir takım olarak bu nokta. Kabul edelim ki bu takımlar herhangi bir günde birbirinden çok uzakta değil. Tarafsız bir sahada bu yazı-tura ile bana artı para ver. Ayrıca sözde TV uzmanları ASU’yu çok seviyor !

Nevada’yı al +1555 ve risk size aittir .

#2 Bu oyun hakkında fikri olan varsa lütfen paylaşsın önemli değil diğer tarafı da beğenirsen onu konuşalım.

#3

BMR bugünün en iyi bahsi*

2/18
1. JDS 94-54-0 +45. Birimler

NCAAB Nevada +792 Justbet

#4

Nevada’nın 3 oyun slaytı endişe verici. Ancak, 3 mağlubiyetin hepsi galibiyet olabilirdi. Her maçın son 4-5 dakikasında dümdüz düştüler. Nitekim son 6 maçlarında, bu maçların son 4 dakikasında sadece ortalama ~5.1 sayı alıyorlar. Kolay puan alan takımlar için tipik olarak “serbest atış süresi” olduğu ve Nevada’nın neredeyse olduğu düşünüldüğünde, bu inanılmaz derecede düşük. Satırdan %

Bence burada JDS haklısın. Umarım Nevada ya 5 dakika kala büyük bir üstünlük sağlar ya da oyunu bitirmek için bir hücum bulur.

#5

Nevada’nın 3 oyun slaytı endişe verici. Ancak, 3 mağlubiyetin hepsi galibiyet olabilirdi. Her maçın son 4-5 dakikasında dümdüz düştüler. Nitekim son 6 maçlarında, bu maçların son 4 dakikasında sadece ortalama ~5.1 sayı alıyorlar. Kolay puan alan takımlar için tipik olarak “serbest atış süresi” olduğu ve Nevada’nın neredeyse olduğu düşünüldüğünde, bu inanılmaz derecede düşük. Satırdan %

Bence burada JDS haklısın. Umarım Nevada ya 5 dakika kala büyük bir üstünlük sağlar ya da oyunu bitirmek için bir hücum bulur.

Evet, turnuvadaki en iyi serbest atış takımlarından biri oldukları için harika bir noktaya değindiniz. Oyunun sonlarına doğru büyük liderlik harika olurdu, ancak çizgiyi geçmeleri gerekiyorsa, geriden vuracak oyuncuları var.

#6 Evet, turnuvadaki en iyi serbest atış takımlarından biri oldukları için harika bir noktaya değindiniz. Oyunun sonlarına doğru büyük bir liderlik harika olurdu, ancak çizgiyi geçmeleri gerekiyorsa, geriden şut atacak oyuncuları var.

Maçların sonlarına doğru bir koçluk sorunu olmalı, değil mi? Steve Alford’u seviyorum ve New Mex ve UCLA’da harika bir iş çıkardığını düşünüyorum ama bu koçlukta gerçekten bir hayal kırıklığı.

Eğer bir takım sezon boyunca ortalama 1,1 sayı/topa sahip olma puanı alırsa, ancak maçın son 5 dakikasında < 0,7 sayı/topa sahip olma oranına düşerse, hücumunu etkili bir şekilde gerçekleştirmiyor demektir. Alford bunu fark etmeli ve uyum sağlamalıdır. #7 Var Maçların sonlarında bir koçluk sorunu olmak, değil mi? Steve Alford'u seviyorum ve New Mex ve UCLA'da harika bir iş çıkardığını düşünüyorum ama bu koçlukta gerçekten bir hayal kırıklığı. Eğer bir takım sezon boyunca ortalama 1,1 sayı/topa sahip olma puanı alırsa, ancak maçın son 5 dakikasında < 0,7 sayı/topa sahip olma oranına düşerse, hücumunu etkili bir şekilde gerçekleştirmiyor demektir. Alford'un bunu fark etmesi ve uyum sağlaması gerekiyor. Sanırım son zamanlardaki bu yetersizlik üzerine düşünmek için zamanları oldu ve eminim ki antrenör gerekli bir sıfırlama için antrenmanlar sırasında bunu aşılamıştır. Kesinlikle spekülasyon yapıyorum ama bunun doğru olduğunu umuyorum. #8 Bence bu Nevada için gerçekten zor bir maç olacak. Yeri kazandılar ve şimdi bunu hak ettiklerini kanıtlamaları gerekiyor. ASU'yu yenmek çok önemli. Sonuç ne olursa olsun, JDS'yi desteklemek için buradayım! Hadi şunu alalım! #9 Bunun Nevada için gerçekten zor bir maç olacağını düşünüyorum. Yeri kazandılar ve şimdi bunu hak ettiklerini kanıtlamaları gerekiyor. ASU'yu yenmek çok önemli. Sonuç ne olursa olsun, burada kontrol ediyorum Seni desteklemek için JDS! Hadi şunu alalım! @lemartinsports ortadan kaybolduğuna göre, forumville'deki en iyi görünen amigo kız sensin. Sizden gelen tüm desteği ve iyi hisleri takdir ediyorum #18 Gizli model bu oyunu destekler*

#16 @lemartinsports ortadan kaybolduğuna göre forumville’deki en iyi görünen amigo kız sensin. Sizden gelen tüm desteği ve iyi hisleri takdir ediyorum

Ve asla değiştirilmeyecek. Hepimizin birbirimize destek olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığımızı biliyorum.

#16 Ve asla değiştirilmeyecek. Hepimizin birbirimize destek olmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığımızı biliyorum.

Amin

#16 Bu oyunu seviyorum. Şimdiden özür dilerim

#20

Bu oyuna bayılıyorum.

Şimdiden özür dilerim

Vocaroo, sesli mesajları internet üzerinden paylaşmanın hızlı ve kolay bir yoludur.

voca.ro


#27 Güzel soru Mike, o dışarıda olduğu için bu oyunu handikap etmedim. Belki @Tanko durumu hakkında yorum yapabilir.

#21

Baker olmadan AZ Eyaletinin boyutu zor olabilir Nevada için gergin

#25

Nevada ile puanları aldım çünkü bu oyunu istedikleri hızda oynayacaklarını ve bunun da oyunu yakın tutmalarına yardımcı olacağını düşünüyorum. Bu, Pitt ATS’yi de oynadığım dünkü Pitt maçına benzer bir nokta ve benim için tamamen kazandılar. Nevada bu maçı kazanır mı bilmiyorum ama muhtemelen yakın bir maç olduğunu düşündüğüm için burada aldığım 2,5 puanı memnuniyetle kabul edeceğim.

#25 Nevada ile puanları aldım çünkü bu maçı alacaklarını hissediyorum istedikleri hızda oynanır ve bu da oyunu yakın tutmaya yardımcı olur. Bu, Pitt ATS’yi de oynadığım dünkü Pitt maçına benzer bir nokta ve benim için tamamen kazandılar. Nevada bu maçı kazanır mı bilmiyorum ama burada aldığım 2,5 puanı memnuniyetle kabul edeceğim çünkü bunun muhtemelen yakın bir maç olduğunu düşünüyorum.

Nevada oynuyorsanız en iyi yol bu gibi görünüyor

3

satın almanızı tavsiye ederim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *