*ATTN BMR Topluluğu* Cevap Gerektiren Ciddi Sorular

*attn-bmr-toplulugu*-cevap-gerektiren-ciddi-sorular

#1 1. Burada görevli kim? Bir sadakat programına ihtiyacımız var. Son bir iş parçacığında bunun için bariz bir destek vardı. Ne bekliyorsunuz beyler? Burada zamanımı geçirmeye devam edeceksem, bunun için biraz teşvik isterim. Ben Rudy gibi tanınmaktan vazgeçmiyorum. ve dövüşçülerle röportaj yapmak? BMR, kaçınılmaz olanı geciktirmesi için ona iyi ödeme yapmalısın. Bu kız değeri bilinmeyen bir rock yıldızı. 3. Burası MarkyMark olmadan berbat olmaz mıydı?

#2 ) 1. Katılıyorum, hepimizin sahip olduğu tüm bu noktalara bahse girmek için bir spor kitabı güzel olurdu!

2. Katılıyorum, gidebildiği yere kadar gidecek istiyor!

3. Evet, berbat olurdu!
#3 1 – Cinnet karar veriyor belli ki. 2 – Le more’u bir NFL yan çizgisinde hayal edebiliyorum. Ya yan muhabir ya da amigo. 3 – Gerçek kazananları yayınlayın ve içinde tekrar sorun gün.

#4 BMR’deki en kötü posterler: 1. Rudy
1 A. MarkyMark

#5 1. Perdenin arkasındaki adamı kimse görmedi 2. Le Martin birçok şapka takıyor
3. Evet ama MarkyMark’ın The Funky Bunch’a bizim ona ihtiyacımız olduğu kadar ihtiyacı var

#6 1. Burada yetkili kim? Bir sadakat programına ihtiyacımız var. Son bir iş parçacığında bunun için bariz bir destek vardı. Ne bekliyorsunuz beyler? Burada zamanımı geçirmeye devam edeceksem, bunun için biraz teşvik isterim. Ben Rudy gibi tanınmaktan vazgeçmiyorum. ve dövüşçülerle röportaj yapmak? BMR, kaçınılmaz olanı geciktirmesi için ona iyi ödeme yapmalısın. Bu kız değeri bilinmeyen bir rock yıldızı.

3. Burası MarkyMark olmadan berbat olmaz mıydı?

Rolünü bil küçük kardeş. Bensiz sen bir hiçsin ve benim daha seksi bir karım var. Jenny’nin kutusunu gösteren Playboy formasıyla banyoda çok fazla zaman geçiriyorsun.

409396115112 #7 1645759252 409396115112 Rolünü bil küçük kardeş. Bensiz sen bir hiçsin ve benim daha seksi bir karım var. Jenny’nin kutusunu gösteren Playboy formasıyla banyoda çok fazla zaman harcıyorsunuz.

1646259688@RudyRuder Benimle bir erkek gibi yüzleşmek yerine yeni bir rutin deniyor olmalısın? $22 yarışması ama biliyorum Salı seni paran için aldı

Leave a Reply

Your email address will not be published.