Beyaz Saray'da Kokain Bulundu

beyaz-saray'da-kokain-bulundu

#1 Ve sizler Biden’ın sadece bir kare olduğunu düşündünüz…..
Biden bir oyunbaz. Hunter’ın onun tedarikçisi olduğundan oldukça eminim.

Gizli Servis ajanları, beyazı bulduklarında Pazar günü rutin turlar yapıyorlardı. tur gruplarının erişebileceği bir alanda toz.

www.usatoday.com

Son düzenleme: Salı saat 5: 18 ÖĞLEDEN SONRA

#3
Bir kişi tarafından erişilebilir olsaydı tur grubu muhtemelen turdaki biriydi ama güvenliğin girişte onu yakalamamasına şaşırdım. Kim bunu Beyaz Saray’a getirecek kadar aptal?

#5 Avcının pişirmeden önceki zulasını kaşıkta çatlatın. #18 Sürpriz uyuşturucu testi yapma zamanı.

#18
sürpriz uyuşturucu testi

Geçerdim. Ancak bir ETG….

#17
Sanırım Beyaz Saray’daki herkes itiraf edip şöyle diyecek… “Ah evet, benim. Önemli olan ne? Avcı benim kaynağım.” #18 Merak ediyorum, WH bu haberin sosyal medyaya ulaşmasına izin verdi mi? Hasar kontrolü veya haber kesintisi yok mu?

#20
birkaç yıl, ama Beyaz Saray’ı gezdiğimizde her şey tiyatrolarda ve bunun gibi yerlerde kullandıkları kadife iplerle bağlanmıştı. Bir masaya ya da başka bir şeye ulaşmanın hiçbir yolu yoktu. Her grubu takip eden bir serseri olduğundan bahsetmiyorum bile, oradan bir turistin ayrılmasına imkan yok. Ayrıca nerede bulunduğuna dair bir videoya sahip olacaklardı, Biden’ın zavallı bir hizmetkarının gece geç saatlerde Avcılar eğlencesi için aşağı ineceğini izliyorsunuz, geçen hafta sonunu orada geçirdiğini hatırlayın

“Pazar akşamı, Gizli Servis Üniformalı Bölümünden memurlar bir çalışma alanında bulunan bilinmeyen bir eşyayı araştırırken Beyaz Saray kompleksi ihtiyati olarak kapatıldı. ”

Peki bu onu daraltacak Son düzenleme: Salı saat 6: 39 ÖĞLEDEN SONRA #20 Trump’tan kalan

#36 da biden yönetimi TÜM İLAÇLAR ÜZERİNE SADECE sürekli gaf ve politikalara bakın ve dinleyin. Mevcut hükümet YETENEKSİZ & YOLSUZ

) #36 Amerika’nın kahvesi, herkes istiyor.

#37 Amerika’nın kahvesi, herkes istiyor.

Ben değilim

#44 Bunu söyleyen tanıdığım ilk kişi sen olurdun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *