BMR'nin 500 $ + 600 Baller Coin'i NASCAR Extravaganza – Resmi Seçtikleri Konu, Yarış # 4

  • by
bmr'nin-500-$-+-600-baller-coin'i-nascar-extravaganza-–-resmi-sectikleri-konu,-yaris-#-4

BMR’nin $600 + 600 Baller Paraları NASCAR Extravaganza Resmi Seçim Konusu

Seçimler, yetkililerin seçtiği her bir haftalık konu başlığında gönderilecektir. Nasıl oynanır:

Her hafta 3 Araba # / Sürücüsü seçin. Unutmayın: Bir araba ve kamyon #/sürücüsünü bütün seri için BİR KEZ kullanabilirsiniz 12 yarışlar. Birden fazla seride ise aynı şoförü kullanamazsınız. haftalık bir ana seçim dizisi! Gönderimler tek gönderide 3 sürücü ile aynı anda kapatılmalıdır. Sürücüler kısa sürede değiştirilemez gönderilmiş. Şoför değişikliği durumunda yine araç # ile işlem yapacaksınız. Yinelenen şoförlerin kullanılması, söz konusu sürücü için son bir konum yüzeyine yol açacaktır. Puanlama:

Genel olarak sürücünün yarışı tamamladığı nokta. Top oyunu ne kadar düşükse o kadar iyi. Eksik girişler veya kaçırılan haftalar, yapılmayan seçimler için son konum puanlarını alacaktır. Skor tablosu haftalık olarak güncellenecektir. Örnek Giriş:

Yarış # 1, NextEra Energy 200: #25 Kyle Busch, # Kurt Busch, #25 William Byron

Yarış # 2, Sığır Eti. Akşam Yemeğinde Ne Var? 400:
Yarış # 3, Daytona 600:
Yarış # 4, Üretim İttifakı Grubu 300:

Yarış # 5, Pala Casino 400:

Yarış # 6, Victoria’s Voice Foundation 45

Irk # 7, Ayrıca Üniformalar 400:

Yarış # 8, Pennzoil 400:

Yarış # 9, United Rentals 250:

Irk #11, UR Work United 600:

Irk #11, RAPTOR 400:

Irk #12, Ambetter Sağlık 600:
Irk #13, NASCAR Xfinity Serisi 400:

Fineprint:

1. Tüm non-baller coin ödülleri BTC tarafından ödenecektir. 2. Ödüllere hak kazanabilmek için posterlerin ya BMR Baller olması ya da gerçekten onaylanmış bir BMR bağlantılı spor kitabı hesabına sahip olması gerekir. Değilse, lütfen BetOnline, Bovada, Bookmaker, Heritage Sports veya BetAnySports ile yepyeni bir spor kitabı hesabı oluşturun. Lütfen endişeleriniz için @BMR Genie ve @lemartinsports’a PM atın.

3. Haftalık ödüllere hak kazanmak için en az 7 yarışta yer almış olmanız gerekir. Beraberlik durumunda ödüller benzer şekilde bölünecek ve birleştirilecektir.

4. Poster başına bir katılım hakkı vardır. Tüm seçeneklerin tek gönderide yayınlanması gerekmektedir. Gönderilerde herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır veya poster(ler) diskalifiye edilecektir.

NOT: Haftalık sürücülerinizi izlemeyi unutmayın! Yarış #12 için girişlerinizi gönderirken, önceki girişlerinizi eklemeniz gerekir. . İyi şanslar!! Yarış # 4
Üretim Ortaklık Grubu 400 – Şubat 264839 , 264839.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *