Bu Yıl March Madness'ta Hakemler çok Kötü

bu-yil-march-madness'ta-hakemler-cok-kotu

#2 Creighton/SDSU oyununun sonuna mı atıfta bulunuyorsunuz?

Tüm maç boyunca Creighton’a bindiler

#3 BEN son oyunun faul olduğunu düşündü, kalçasını havaya kaldırdı ve oyunda hiç param yoktu. #4 Kesinlikle fauldü

Peki şutunu gerçekten etkiledi mi?

Muhtemelen zaten kısa olurdu #5 HAYIR bir bütün olarak konuşuyorum, belki bunun bir kısmı birkaç canlı maç izlememden kaynaklanıyor, hakemler gerçekten kötü ve makyaj görüşmelerini bunlar olmadan önce görebiliyorsunuz imo.bazıları refler bu tür oyunlara imo diyecek kadar iyi değil.

#6 Son oyunun olduğunu sanıyordum Bir faul, kalçasını havaya itti ve oyunda hiç param yoktu. Kesinlikle fauldü. Creighton tarafından gerçekten aptalca savunma # 7 Kesinlikle fauldü

Ama şutunu gerçekten etkiledi mi? Muhtemelen zaten kısa olurdu Eli kalçasında olduğu için kanunlara göre bir fauldü ama bu durumda bu gerçekten zor bir karar. Reffing yapıp yapmadığımı bilmiyorum çünkü esasen oyunu belirledi çünkü bu kararı verecek taşlara sahip miydim? Doğru karar kimin Final Four’a gideceğine karar verecek kadar berbat.

#8 Eli kalçasında olduğu için kanun gereği fauldü ama bu durumda gerçekten zor bir karar. Reffing yapıp yapmadığımı bilmiyorum çünkü esasen oyunu belirledi çünkü bu kararı verecek taşlara sahip miydim? Doğru karar, kimin Final Four’a gideceğine karar verecek kadar berbattı. Bana biraz Super Bowl’u hatırlattı. Bir oyunu böyle bir kararla bitirmek berbat… ama doğru karardı.

#9 Bana biraz şunu hatırlattı Final karşılaşması. Böyle bir kararla oyunu bitirmek berbat… ama doğru karardı. Creighton’ın kazanması gereken iki yarı vardı. Kazanamadılar, çıkarmadılar. San Diego Eyaleti biraz daha iyi oynadı ve kazanmayı hak ettiler dediğim gibi yeterince iyi oynamadılar.

adamı son şutu atarken itmeyin, bariz bir şekilde faul yaptı, eli kalçasındaydı ve onu sırtından itti

#16 286669 Creighton’ın kazanması gereken iki yarı vardı. Kazanamadılar, çıkarmadılar. San Diego Eyaleti biraz daha iyi oynadı ve kazanmayı hak ettiler dediğim gibi yeterince iyi oynamadılar.

Adamı son şutu atarken itmeyin bariz bir faul eli kalçasındaydı ve onu sırtından itti

Kabul etmek 286524%

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *