Burada Pinnacle Hesabı Olan Var Mı?

burada-pinnacle-hesabi-olan-var-mi?

#1

Lütfen bana bildirin. Teşekkürler!

#3 Hala bir komisyoncu var Bence bu bir macera

# 4

Kanadalıyım, dolayısıyla doğrudan bir Pinnacle hesabım var. Yaşadığım sorun, benim ilimde lisanslandıklarından beri, tüm para yatırma limitleri herkes için 3K. Kanada’da benim eyaletimde yaşamayan herkes yapabilir365k banka havalesi veya sınırsız Bitcoin. Şimdiye kadar Pinnacles’ın en iyi önerisi, için 3K yatırmak. gün düz

#5

ya o ya da başka bir banka var başka bir ülkede hesap, başka bir ülkede birini tanıyorsanız, nerede yaşarsanız yaşayın pinny’de oynamak ve para yatırmak çok kolay

#6

CEO’ya kadar gittim ve hiçbir şey yapamayacaklarını söyledi. Dünyanın en büyük bahislerini oynayan Pinnacle neden lisanslı olmak istesin ki? Hesabım lisanslı olmaya zorlanmadan önce, çok daha fazla para yatırma seçeneğim ve çok daha büyük para yatırma limitlerim vardı.

Başka bir ilden 5 dakika yaşadığım için başka bir ülkeye ihtiyacım yok. Orada bir hesap açabilir, büyük paramı yatırabilir ve Ontario’ya taşındığımı söyleyebilirim. Onlara bunu söyledim ve fonların transfer edileceğini söylediler. Bu, ilk para yatırma için harika, ancak ileriye dönük ideal değil.

Herhangi birinin olabileceğini düşünen var mı? ACGO’ya şikayette bulunmak için gelin?

#7 Evet, onlar benim ana kitabım. Onları kullanıyorum 2642 bir yıl ve yıllarca var. Yıllardır sektördeki en iyi kitap. Başka hiçbir kitabın sunmadığı satırlar sunuyorlar.

) #8

Kabul. Nereden uçuyorsun?

#9 Kabul. Nereden uçuyorsun?

Aslen California’lıdır ama şimdi yurtdışında yaşıyor

#14 Kabul. Nereden uçuyorsun?

Việt Nam

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *