Çarşamba Günkü MLB Oyunları Için Bilmeniz Gerekenler

carsamba-gunku-mlb-oyunlari-icin-bilmeniz-gerekenler

#1

Yolların kıtlığı, ‘in ilk hikayelerinden biridir. kampanya. Pazartesi günkü maçlarda, lig ERA 3 oldu. , 4’ten aşağı geçen sezon benzer bir noktada. Ortalama sinek-top mesafesi olduğundan beş fit daha kısa olduğu için asıl suçlu Homer’lardır 71. Geçen sezonun uçan toplarda ortalama çıkış hızı 41.8 mil

oyunlar, biraz daha düşük ile karşılaştırıldığında .4 mil/saat bu sezon. Hava bir faktör olabilir (daha soğuk sıcaklıklar ve rüzgar), ancak MLB’nin beyzbolu tekrar körelttiğine dair endişeler var. Geleneksel fantezi için paket servis, puanlama artmadan önce atış yapmaktır. DFS’de, İK isabetçilerine aşırı bağımlı olmak riskli olabilir. Beyzbol üzerine bahis oynayanların, bu erken sezon manzarasını yakalamak için çizgilerin ve sahne dekorlarının yavaş olduğu kenarları bulması gerekiyor. Havadan bahsetmişken, erken tahminler ülke genelinde olumlu, sadece Kansas City bir endişe kaynağı – dağınık gök gürültülü fırtınalar orada potansiyel bir sorun. Bu tür oyunlarda vuruş kullanmak, özellikle günlük fantezi liglerinde risklidir. İlk yedi maçının her birinde gol attıktan sonra ( Toplamda ) kez), Miguel Sano son üç yarışmasında hiç fanlanmadı ve bir kopuşun habercisiydi. Sano, Royals’in güney pençesi Daniel Lynch’te takım üstünlüğü ile güzel bir DFS oyunu. Blake Snell ve Mike Clevinger’ın ikisi de hala sahalardan uzak dururken, MacKenzie Gore ( ESPN’de % ligler) başka bir başlangıç ​​​​yapıyor. Çaylak sağ elini kullanan oyuncu, ilk maçında zorlu bir Atlanta Braveslineup’ına karşı tek başına kaldı ve onları 5 1/3 isteka üzerinde sadece iki koşuda tuttu, üç vuruş ve üç vuruşla iki yürüyüş yaptı. Sırada Petco Park’ta mücadele eden bir Reds dizisi var. Gore, listedeki en iyi akış seçeneklerinden biridir. Dane Dunning (%3) harika bir başlangıç ​​yapmadı, ancak 5’inden biraz daha iyi atış yaptı. ERA öneriyor. Dunning bir .42 BABİP, ama aynı zamanda %9.8 gibi yüksek bir yürüme oranı ile kendine zarar verdi. Öte yandan, ikinci yıl sağ elini kullanan kişi havalandı 8 2/3 devre boyunca. Çarşamba günü, Dunning, ortalamanın altında bir wOBA ile bir Mariners hücumuna karşı T-Mobile Park’taki tepeyi alacak. En iyisi derin liglerle sınırlı, ancak bir yayıncıya ihtiyacınız varsa, Dunning oyunda. Ayrıca yayın akışında Dulton Jefferies (%2) evinde ve Jordan Lyles ve Orioles’a karşı şaşırtıcı derecede üretken bir Oakland Atletizm hücumuyla destekleniyor.

Tony Gonsolin’in 1. ERA parlak görünüyor, ama onun 1.29 WHIP farklı bir hikaye anlatıyor. Tebeşir DFS oyunları Colorado Rockies ve Philadelphia Philliesin Coors Field’ı (havanın şaşırtıcı derecede sıcak olduğu) destekleyecek olsa da, bunun yerine Gonsolin ve Los Angeles Dodgers’a karşı deplasmanda Braves vurucularını düşünün. Ozzie Albies, Matt Olson ve Eddie Rosario, Coors vurucularından daha ucuz olacak ve daha iyi atış için bütçe ayıracak.

#2 Çarşamba için atıcı sıralaması başlıyor​Sürahiler, ESPN’in standart puanlama sistemi kullanılarak Tahminci/Günlük Notlar tahmini fantezi puanlarına göre sıralanır (kazanma başına 5 puan, kayıp başına eksi 5, Vuruş başına 3, K başına 1, vuruş veya yürüyüş başına eksi-1 parçaya izin verilir, kazanılan koşu başına eksi-2’ye izin verilir).

T: Atıcının eli. OPP: Karşı takım. ML: Sezar Para Hattı. O/U: Kaydedilen koşular için Caesars Üst/Alt. W%: Başlangıç ​​atıcısının kazanma olasılığı. Öngörülen istatistik satırı için, IP vuruş sırası, ER kazanılan koşulara izin verilir, BR temel koşuculara izin verilir ve K

Bir takım oyununa başlamak için bir “açıcı” kullanmayı planlıyorsa, ancak “toplu bir sürahiye güvenecekse” 1-2 vuruştan sonra höyükte onu takip etmek için toplu atıcıyı listeleyeceğiz ve bir yıldız işareti ile belirteceğiz.

#5 yavrulara yaslanıyor musun bugün maç mı? #6 DREW RASMUSSEN vs. CHICAGO CUBS 140 DREW RASMUSSEN, CHICAGO CUBS’a karşı son başlangıçlar

TarihRakipPuanAstar ToplamSonuçAralıkIPRERHİKBBBÖYLEOpp BaşlatıcıYeni oyun bulunamadı.

MARCUS STROMAN – TAMPA BAY’den beri #7

KEUCHEL, CLEVELAND karşısında 3 ERA ile başladığında 4-2’dir.12 ve KIRMIZI 1.40.Takımının rekoru 7-5 (+1,9 birim) s) bu başlar. ÜZER 7-4. (+2.7 adet)

#8 BIEBER başlarken 5-2 CHI WHITE SOX’a karşı ERA 2 ve 1’lik bir KIRMIZI . Bu başlangıçlarda takımının rekoru 8-4 (+0,4 birim). ÜZERİNDE 6-6 var. (-0,6 adet)

#9 MORTON 1 -2 ERA’sı 4 olan LA DODGERS’a karşı başlarken24 ve KIRMIZI 1..Takımının rekoru Bu başlangıçlarda 2-5 (-3.1 adet). ÜZER 4-2. (+2.0 birim)

# GONSOLIN, ATLANTA’ya karşı başlarken 0-1’dir. 6’lık bir ERA 24 ve 1’lik bir KIRMIZI 48. Bu startlarda takımının rekoru 0-2 (-2.3 adet). ALT taraf 1-1. (+0.0 birim)

# EFLIN, COLORADO’ya karşı 7 ERA ile başlarken 1-3’tür. .15 ve 1’lik bir KIRMIZI .Takımının rekoru 1-3 (-1.2 adet) bu başlarda. ALTTA 1-2’dir. (-1.2 adet) ) # MARQUEZ 3- 1 ERA ile PHILADELPHIA’ya karşı başlarken 2.29 ve 1 KIRMIZI 71. Bu başlangıçlarda takımının rekoru 5-1 (+4,4 birim). ÜZER 4-2. (+1.8 adet)

# GUTIERREZ ERA ile SAN DIEGO’ya karşı başlatıldığında 0-1’dir ile ilgili .39 ve 2’lik bir KIRMIZI . Bu startlarda takımının rekoru 0-2 (-2.0 adet). UNDER 0-2’dir. (-2,5 adet) # Son 3 sezondaki SAN DIEGO’daki tüm maçlar

SAN DIEGO son 3 sezondur CINCINNATI karşısında 6-0 (+6.0 Adet) Bu serideki 6 oyundan 4’ü gitti Son 3 sezondaki TOPLAMIN ÜZERİNDE. (Fazla=+2.0 Birim)

# LAMBERT, CLEVELAND karşısında bir ERA ile başlarken 0-1’dir. 5.12 ve KIRMIZI 1.71.Takımının rekoru 1-1 ( -0.1 birim) bu başlar. UNDER 2-0. (+2.0 birim) # MCKENZIE, CHI WHITE SOX’a karşı başlarken 0-2’dir ERA ile . ve 1’lik bir KIRMIZI . Takımının rekoru 1-4 (-2.6 adet) ) bu başlar. ALT kısım 2-3’tür. (-1.2 adet) 1636435095

88807 # 88910 Vay bahse girerim Angles 9’un altında ve Angels gol attı ilkinde 6. Tabii ki deli gibiyim ama Ohtani beş maç boyunca mükemmel bir oyun çıkardı ve Astros sadece bir vuruş aldı ve Melekler bir daha gol atamadı şükürler olsun. Otani, iki RBI’da plakada dörde iki gitti. Astros ligin en düşük skorlu takımıdır berbat

88910 1636435095

Leave a Reply

Your email address will not be published.