Central Florida'da BÜYÜK Gece

central-florida'da-buyuk-gece

#2 UCF, kampüste #3 Houston’a ev sahipliği yapıyor. Alan heyecan içinde WASH.

#3 Gece +9.5, Darius Johnson’ın durumu havada kaldı. Eğer giderse, puanları unutun ve doğrudan kazanmak için ateş edin. Knights sahadayken farklı bir takım oluyor. Rdalert39134 katılım olacaktır.

#4

Houston, zayıf programı

bu yıl çok az rea galibiyeti aldığı için abartılıyor mu

#5 Altın şövalyeler bu gece başı belada olabilir Houston, Temple’a verdiği üzücü mağlubiyetten sonra gaza gelecek #6 Gece +9.5’ti ve Darius Johnson’ın durumu havadaydı. Eğer giderse, puanları unutun ve doğrudan kazanmak için ateş edin. Knights sahadayken farklı bir takım oluyor. Rdalert39134 katılım olacaktır. Nasıl yapabilirim Oraya bir saatlik sürüş yaparsam iyi koltuklar alır mıyım?

#7 Gece +9.5, Darius Johnson’ın durumu havada. Eğer giderse, puanları unutun ve doğrudan kazanmak için ateş edin. Knights sahadayken farklı bir takım oluyor. Rdalert39134 katılım olacaktır. Güzel! Oyunun tadını çıkar, Rdalert.

#8 ) Houston, programı zayıf olduğu için abartılıyor mu bu yıl çok az sayıda rea ​​galibiyeti Sanırım görülmeye devam ediyor. Ancak, AAC bu yıl oldukça derin. Bence onlar gerçek.
Şu an için en iyi programların kredilendirildiği bazı “kalite kazanır” Mart ayının başlarında kalite gibi görünmeyebilir.


#9 Oraya bir saatlik sürüş yaparsam nasıl iyi koltuklar elde edebilirim? İyi koltuklar hakkında bilgim yok ama biletler hala mevcut. Ticket master veya UCFknights.com. $ kadar düşük fiyatlar için .


#16 Güzel! Oyunun tadını çıkar, Rdalert. Teşekkürler Genie. Bazı resimler, belki bir veya iki video yayınlayacak. #18 Teşekkürler Genie. Bazı resimler, belki bir veya iki video yayınlayacak. Takımınızın konferans şampiyonasında ses çıkarma şansı var mı? Bir şekilde kazanabilirlerse veya bu gece çok rekabetçi oynayabilirlerse. İleriye dönük özgüvenlerinde önemli bir artış olacağına eminim.

#20

Teşekkürler Genie. Bazı resimler, belki bir veya iki video yayınlayacak. BU!!!!!!!!!!!! Bu RdAlert’i bekleyeceğiz. Telefonunuzdan gönderecekseniz gerçek boyutunu değiştirmeyi unutmayınız. fotoğrafınızın boyutunu küçültün. Elbette başka bir cep telefonu cihazında da bu özellik var, sadece iPhone değil. Ancak masaüstü kullanarak yükleyecekseniz, resmin boyutunu ekran alıntısı aracını kullanarak yeniden boyutlandırabilir veya önce imgur’u kullanarak yükleyebilir ve buraya göndermek için forum bağlantısını alabilirsiniz.

#20 BU!!!!!!!!!!!! Bu RdAlert’i bekleyeceğiz.

Telefonunuza gönderecekseniz , fotoğrafınızın gerçek boyutunu küçük olarak değiştirmeyi unutmayın. Elbette başka bir cep telefonu cihazında da bu özellik var, sadece iPhone değil. Ancak masaüstü kullanarak yükleyecekseniz, resmin boyutunu ekran alıntısı aracını kullanarak yeniden boyutlandırabilir veya önce imgur’u kullanarak yükleyebilir ve buraya göndermek için forum bağlantısını alabilirsiniz.

Eki görüntüle 242739 Oh aslında, nvm. İlk gönderiyi bir fotoğrafla göndermeyi başardınız. Sanırım bunu zaten aldın!

#17 Johnson umarım oyunu daha sıkı hale getirmek için geri gelir. Çizgi 7 civarında olmalı, bu yüzden 9.5’e yükseldiğinden, sanırım Johnson üzerinde bilinmeyeni çalışıyorlar. Johnson hakkında bir haber duyduğunda bize haber ver. Daha da iyisi, eğer yapabilirsen, oyuna girdikten sonra bize ısınıp ısınmadığını söyle. Teşekkürler, iyi eğlenceler ve GL rdalert. #25 Johnson umarım oyunu daha sıkı hale getirmek için geri gelir.

Çizgi 7 civarında olmalı, bu yüzden 9.5’e yükseldiğinden, sanırım öyleler bilinmeyeni Johnson üzerinde çalışmak. Johnson hakkında bir haber duyduğunda bize haber ver. Daha da iyisi, eğer yapabilirsen, oyuna girdikten sonra bize ısınıp ısınmadığını söyle. Teşekkürler, iyi eğlenceler ve GL rdalert. Tanko çalışıyor güncel diziliş bilgisini alın. Bu, Miami’den Isaiah Wong’un sorgulanabilir olduğu ve ihbar gelmeden hemen önce muhtemel olduğu dün gece gibi olabilir. Bu, kolay bir galibiyet için bahsinize büyük bir destek oldu. Profesyonel kumarbaz Tanko . Seni görüyorum #20 Takımınızın konferans şampiyonasında biraz ses çıkarma şansı var mı? Bir şekilde kazanabilirlerse veya bu gece çok rekabetçi oynayabilirlerse. İleriye dönük güvenlerinde büyük bir artış olacağına eminim. Bence de. Eğer sağlıklılarsa. Birkaç hafta önce Houston’da çok sıkı oynadılar. EĞER Houston yasalsa, UCF görünüşte herkesle oynayabilir.

#25 İyi koltuklar hakkında bilgim yok , ancak biletler hala mevcut. Ticket master veya UCFknights.com. $ kadar düşük fiyatlar için . Teşekkürler dostum Ne bulabileceğimi görmek için internette etrafa bakabilirim

#25 Bence de. Eğer sağlıklılarsa. Birkaç hafta önce Houston’da çok sıkı oynadılar. Yani Houston yasalsa, UCF görünüşte herkesle oynayabilir. Bu gece UCF’yi çokça destekleyeceğim, Florida’lıyım ve beni yakaladın biraz pompalandı. Güney Floridalı olmama rağmen Miami’ye gidin ) #27 Bu gece UCF’yi çokça destekleyeceğim, Florida’lıyım ve beni biraz gaza getirdin. Güney Floridalı olmama rağmen Miami’ye gidin Miami harika görünüyor. Yine de biraz gözden kaçmış durumda.

#31 Miami harika görünüyor. Hâlâ radarın altında. Geçen yıl elite 8’e gitmelerine rağmen, bu da radarın altındaydı. Antrenörlerini seviyorum, o Jim Larrañaga ile bir efsane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *