Coinbase Kazançları Kötüydü. Daha Da Kötüsü, Kripto Borsası şimdi Iflasın Kullanıcı Fonlarını Yok Edebileceği Konusunda Uyarıyor.

coinbase-kazanclari-kotuydu-daha-da-kotusu,-kripto-borsasi-simdi-iflasin-kullanici-fonlarini-yok-edebilecegi-konusunda-uyariyor.

#1 Coinbase Global’in hayal kırıklığı yaratan ilk çeyrek kazanç raporunda gizli – ABD’nin en büyük kripto para borsasının üç ayda bir $ zarar bildirdiği milyon ve bir Aylık kullanıcı yüzdesindeki düşüş—milyonlarca kullanıcısını şaşırtabilecek Coinbase hizmetini kullanmanın risklerine ilişkin bir güncellemedir.

Coinbase, kripto borsasının iflas etmesi durumunda kullanıcılarının Hesaplarında saklanan tüm kripto para birimini de kaybetmeyin.

Coinbase Salı günü yaptığı kazanç raporunda elinde $ olduğunu söyledi. müşterileri adına hem fiat para birimlerinde hem de kripto para birimlerinde milyar. Yine de borsa, iflas ilan etmesi durumunda “müşterilerimiz adına gözetim altında tuttuğumuz kripto varlıklarının iflas işlemlerine tabi olabileceğini” kaydetti. Coinbase kullanıcıları “genel teminatsız alacaklılar” haline gelecekler, yani işlemlerde borsadan herhangi bir özel mülk talep etme hakları yok. Fonları erişilemez hale gelirdi.

) #2 Ve hitler gelmeye devam ediyor. Yemi kesip yatağımın altında tutmanın zamanı gelmiş olabilir.

)

) #3 Fiyattaki sert düşüşün nedeni bu mu?

#4 hiçbir fikrim yok ama düşüş şu an insanları gergin durumda ve bu haber bir işe yaramıyor

#5 Geçen ay burada madeni para ile çok fazla sorun yaşadım ve tam bir baş ağrısıydı

#7 Sert rotayı izlemeden önce birkaç onurlu ajanın olduğu vahşi vahşi batı günlerine spor forumlarına ihtiyacınız var. Her ne kadar tüm transfer sitelerinin bunu bildirmesi gerekmesine rağmen, bu da bir seçenek değil. Daha yaratıcı olmak için eski tarz yerel kitaplara veya bu denizaşırı kitaplara ihtiyacınız var.

) #8 şimdi canımı acıtıyor, imo, her şeyi rapor etmen gerektiğinde

#9 Muhtemelen sadece bir kripto karşıtı yazardan veya zaten çok parası olan birinden ürkütücü bir makale ve daha fazla para bas.

# Geçen ay burada madeni para ile çok fazla sorun yaşadım ve tam bir baş ağrısıydı

Onlarla sorunlarımdan payımı aldım

# Aylık kullanıcılarda % düşüş, bu kaybın ne kadarının kullanıcıları offshore’dan alan karasal kitaplardan kaynaklandığını merak etmelisiniz.

# Umarım iflas ederler. Coinbase’den nefret ediyorum.

# %’lik düşüş, faiz oranları tekrar yükseldiği için daha az kullanıcıyı yansıtabilir mi?

)

# BTC düşüşü insanların Coinbase’den çekilmesine neden olmadıysa, BTC’lerinin iflas davasına tabi olduğu ifadesi cehennem gibi olmalı.

# hiçbir şeyim yok ve asla olmayacak ya da olmayacak. Crypto

ile büyük bir mac satın alamıyorum 1652297218

1652297218

# evet kripto ile her şeyi satın alabilirsiniz ve buna burger, th banka kartlarınız var, yani yanılıyorsunuz savaşçı

1641252270

) # 1638484177 Anlaması zor değil, bitcoin tepeden büyük bir darbe aldı. Birçok insan su altında kaldı. Ticareti durdurmuşlar. Artık çok daha fazlası ticareti durduracak. Çözülüyor.

1637888966

# 1649423788 Coinbase berbat. Kriptonuzu başka bir borsaya veya bir trezor’a çekin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *