DonnieRightside Bugün Ne Yapıyor?

donnierightside-bugun-ne-yapiyor?

#2 Seçimini zaten yayınladığında sana konu bağlantısını vereceğim, Rudy. #3 Bu arada, Alpha Dog MLB’ye göz atmak isteyebilirsiniz. Seçimler, Reds vs Rockies The Pick: Rockies ML (+ ) Phillies vs Giants Seçim: Giants ML (- ) Brewers vs Cardinals Seçim: 8 Yaş Altı (- ) www.bookmakersreview.com #4 Ben gidiyorum Rudy, seçimini yayınladıktan sonra sana konu bağlantısını verir. Bu ne anlama geliyor Genie?

ukalalık mı yapıyorsun?

bu sadece bir soruydu ve evet bir kazanan arıyorum artık PImike’a güvenemiyorum

#5 Hayır, ukalalık yapmaya çalışmıyorum Rudy. Donnie genellikle CR saatiyle 2 civarında, yani 4PM ET gibi, seçtiği ileti dizisini gönderir.

#7 Donnie oldukça iyi ve tutarlı #8 Rudy, Atlanta Braves Team Total’i seviyoruz – OVER

BOL 4 1/2 üzerinde gösteriliyor (-153) oyun için ve 2 1/2 üzeri (- ) ilk beş vuruş için. Bu rakamlar kabul edilebilir. Burada alt çizgiler bile uçabilir. + içinde 5 1/2’de neredeyse çift parayla 5 alabilirsiniz. S. Sanırım 6 veya daha fazla tur alıyorlar.

#9 Donnie biri göz testi ile sitede en iyisi. Yine de hiçbir şey belgelenmedi. #16 Rudy, Atlanta Braves Team Total’i seviyoruz – OVER

BOL 4 1/2 üzerinde gösteriliyor (- oyun için ve 2 1/2 üzeri (- ) ilk beş vuruş için.

Bu rakamlar kabul edilebilir. Burada alt çizgiler bile uçabilir. + içinde 5 1/2’de neredeyse çift parayla 5 alabilirsiniz. S. Sanırım 6 veya daha fazla tur alıyorlar.

Eşler arası bir yerde olduğuma bahse giremem şu anda ml/toplam/yalnızca yayılma

#16 Buna bahse giremem

şu anda eşler arası bir yerdeyim

sadece ml/toplam/yayılma miktarı Fuk.

Atlanta o zaman kazanır ama değer biraz emilir.

-42310 sıkı, ama ne kadar seçici istiyorsun orada olmak? Alın derim, muhtemelen o çizgi daha yukarılara hareket edecektir.

#16 tamam teşekkürler şef bu – adresindeki ml ile vig olmayan bir site (vig), – de vig yok bana saçma geldi

Bir tüy düşüp düşmediğini görmek için bir dakika bekleyebilirim?????????????????? ?????? # 16 Vay, bu söz biraz önce -‘den Pinny’ye sıçradı. ile -42309. Daha da yükseleceğini biliyordum .

Pinny şimdi -/+13687, bu -/+150.5 tıpkı 5 dakika önce olduğu gibi.

Dürüst olmak gerekirse -‘den daha az beğendim ve şimdi + görüyorlardı dışarıda. Değer açısından, bir bahis söz konusu olduğunda, köpek aralığına doğru ilerliyor olabilir.

Bu konuya girdiğimden beri Atlanta’daki değer çekildi -‘e çarptığında kelimenin tam anlamıyla GİTTİ . Fuk.

Ama takım Toplamları kıpırdamıyor.

#18 Ben burada – hakkında konuşuyorum sıkı olmak ve o çizgi atlarken köpekte nerede durduğuna bakın…

+42310.

Bunu hayal edin. Bu noktada şunu düşünürdüm 42310 pazar olmak Pazarlarınızı Bilmek videosuna ve metodolojisine uygun olarak önde gelen “gerçek” hiçbir önemli çizgi yoktur.

#21 Hala takas olduğunu biliyorum solda ve her zaman haklı olmak zorunda değilim, ama görünüşe göre piyasa konuştu.

İzlemeyenler için bahsettiğim videodur…

#22 kvb, sen bir bilim adamısın ve gerçek bir beyefendisin ne olursa olsun girdin için teşekkürler sonuç bir sonuç önemli değil, arkasındaki matematiktir ve siz bunu bilirsiniz #25 hala başlıklarda sana küfredeceğim sanırım yanılıyorsun ama genel olarak biliyorsun senin bokun ve ben fikrine saygı duyuyorum karşılaştırmalı olarak: eğer daggles bana bu fahişenin std olmadığını söylerse, o değeri tartarım eğer bana bir oyuna bahse girmemi söylersen, o değeri 2x daggles tartarım) +EV değerinden hala emin değilim çünkü dürüst olalım….daggles tam bir ucube

) #22 Yeterince makul Rudy. Konularda yanılmamaya çalışacağım.

#25 hala küfür edeceğim Konulara giriyorsun bence yanılıyorsun ama genel olarak kendi bokunu biliyorsun ve ben senin fikrine saygı duyuyorum

karşılaştırmalı olarak: eğer daggles bana bu fahişenin std’si olmadığını söylerse, o değeri tartıyorum eğer bana bir oyuna bahse girmemi söylersen, o değeri tartarım 2x daggles hala +EV olduğundan emin değilim çünkü dürüst olalım…. daggles tam bir ucube

Günün Sözü.

#39 Ben de deneyeceğim burada yanılıyorlar ve Rudy’nin en iyi olduğu şeylerden birini yapabilmesi için öyleler ki.

Herkesin ara sıra biraz stres atmasının sağlıklı olduğunu düşünüyorum, özellikle de Rudy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *