Dwayne Haskins, öldüğü Gece şantaj Komplosunda Uyuşturuldu.

dwayne-haskins,-oldugu-gece-santaj-komplosunda-uyusturuldu.

#1 Lanet etmek

Dwayne Haskins, eski NFL oyun kurucusuna karşı iddia edilen “şantaj ve soygun komplosunun” bir parçası olarak öldüğü gece uyuşturulmuştu. ailesi tarafından açılmış bir dava. www.espn.com #3 Bu hikayeyi okuduktan sonra, I- yakınlarındaki Broward County’de yaşadığım yerde oldu. . Güney Florida’da bokunuzu sergilerseniz, varsayılan olarak bir hedefsiniz. Halk arasında esneyecek bir şeyim olmadığı için öyle bir sorunum yok. #4 Muhtemelen Herkesi suçlayalım ama kendi ölümünden sorumlu adam #6 Lanet etmek

Dwayne Haskins’e hamile kaldığı gece ilaç verildi. Ailesi tarafından açılan bir davaya göre, eski NFL oyun kurucusuna karşı iddia edilen “şantaj ve soygun komplosunun” bir parçası olarak ölüm.

www.espn.com Doğruysa korkunç ama kanıtlaması çok zor olacak. #7 Genie Olursa çok sevinirim bana ilaç verdin ve şantaj yaptın/beni soydun #8

Aslında fikrimi değiştirdim. Bugün bununla ilgilenmiyorum. #9 Kafam karıştı. Çok sarhoştu (0. kandaki alkol seviyesi) ve vücudunda uyuşturucu vardı… 6’da eyaletler arası yolda yürüyordu: 45 sabah… trafik şeridine girdi ve bir kamyonun çarpması sonucu öldü.

WTH. Bunun bir yerde nasıl şantaj olduğu kısmını kaçırdım mı???? Karısı herkese dava açıyor… Otel, restoranlar, kamyon şoförü, nakliye şirketi, 4 kişi ve bir golf sahası… Umutsuz bir para kapma girişimi gibi görünüyor. Onun öldüğü için üzgünüm ama Dwayne’in kendisini suçlamaya ne dersiniz? Adamın kafası patlamış demek istiyorum.

#13
Karısı herkese dava açmak… Otel, restoranlar, kamyon şoförü, nakliye şirketi, 4 kişi ve bir golf sahası… Umutsuz bir para kapma girişimi gibi görünüyor. Onun öldüğü için üzgünüm ama Dwayne’in kendisini suçlamaya ne dersiniz? Yani adam kafasından fırlamış. Tabiki o

Maaş günü bitti #20 Kafam karıştı. Çok sarhoştu (0. kandaki alkol seviyesi) ve vücudunda uyuşturucu vardı… 6’da eyaletler arası yolda yürüyordu: 45 sabah… trafik şeridine girdi ve bir kamyonun çarpması sonucu öldü.

WTH. Bunun bir yerde nasıl şantaj olduğu kısmını kaçırdım mı???? Karısı herkese dava açıyor… Otel, restoranlar, kamyon şoförü, nakliye şirketi, 4 kişi ve bir golf sahası… Umutsuz bir para kapma girişimi gibi görünüyor. Onun öldüğü için üzgünüm ama Dwayne’in kendisini suçlamaya ne dersiniz? Yani adam kafasından fırlamış. Vanessa Bryant oyun kitabından fırlamış gibi 26k 9 ölümü önleyebilirdi ama hadi bunu rahatça geçiştirelim çünkü “Kobe” idi.

#24 Hiçbir şey göze çarpmayan bir şeyi çeker diyemez damperli kamyonla hedefe vurmak gibi soygun.

#30 Cin Bana ilaç verirsen çok sevinirim ve şantaj yaptı/soydu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *