ESPN, Keyshawn Johnson, Jalen Rose, Max Kellerman Ve Jeff Van Gundy'yi Kesiyor

espn,-keyshawn-johnson,-jalen-rose,-max-kellerman-ve-jeff-van-gundy'yi-kesiyor

Televizyon sunucusu Max Kellerman, sabah şovu karakteri Keyshawn Johnson, kıdemli basketbol uzmanı Jeff Van Gundy ve NBA oyuncusundan yorumcuya dönüşen Jalen Rose ayrılıyor Konu hakkında bilgisi olan 2 kişiye göre Disney spor medyası devi, ana şirketi hizmetinde sismik değişikliklerle karşı karşıya kaldığı için yöneticiler operasyondaki giderleri kısmak için yöntemler bulmaya çalışırken.

“Mevcut ortam göz önüne alındığında, ESPN aslında prosedürün fiilen başladığı halka açık analist gelirlerinin bulunduğu yerde bazı ekstra masraf tasarruflarını tanımanın gerekli olduğunu belirledi” dedi. “Bu çalışma, kısa vadede küçük bir grup görev kesintisinden ve önümüzdeki aylarda özel sözleşme yenilemeleri üzerinde çalışırken sürekli olarak harcamaları karşılamaya odaklanmadan oluşacak. Faydadan çok toplam performansa dayalı bu zorlayıcı seçimler, parasal hedeflerimizi gerçekleştirmemize ve gelecekteki gelişimi sağlamamıza yardımcı olacaktır.”

ESPN, yöneticilerin görüş teklif etmesine neden olacak şekilde azaldı .

Konu hakkında bilgi sahibi olan kişilere göre, Cuma günü yaklaşık 30 kişiye artık ESPN evlerinde görünmeyecekleri bildiriliyor, anlaşmaları aylarca geçerli olsa bile. ESPN, bu çalışanlara mevcut düzenlemelerinin miktarını ödemek anlamına geliyor, ancak başka bir yerde görevler bulurlarsa, bu şartlar yeniden müzakere edilebilir, bu kişi belirtiyor. İşletme, sözleşmelerini yenilemek istemeyebileceği işçileri tanıdığı için diğerleri önümüzdeki aylarda ESPN’den ayrılabilir.

Disney, rekabet ederken son birkaç aydır saflarını düşürmeye çalışıyor. doğrudan televizyon izleyicilerinin akışa geçmesiyle. Disney, ESPN’nin yıllar içinde başarısının faktörlerinden biri olan spor haklarına en önemli harcama yapanlardan biridir, ancak harcamaları takip etmezse, özellikle tüketicilerin anında kaydolduklarında sahip olabilecekleri gibi, artan sorunlarla başa çıkacaktır. Kablolu televizyon veya uydu aracılığıyla ESPN, spor onarımlarını yaptırmak için başka bir yaklaşım arıyor.

ESPN şu anda Disney’in yeniden kalibrasyonunun bir parçası olarak bazı kişileri işten çıkarmıştı, ancak yöneticiler, beceri kademelerini düşürmenin işe yarayacağını düşündüler. duruma aşina olan kişiye göre, kamera arkası çalışanlarının mümkün olan en yüksek güçte çalışmasını sağlayacak daha fazla sermayeyi maksimize edin.

Diğerleri şu anda ayrılmıştı. ESPN’de 20 yıldan uzun süredir çalışan kıdemli “Spor Merkezi” spikeri Neil Everett’e bu ayın başlarında Doug gibi sözleşmesinin geri verilmeyeceği bildirildi. Spor kumarı uzmanı Kezerian, bahis oynamayı düşünen izleyicileri çekmek için işin ilk maddi stratejilerinden birkaçını gerçekten anladı.

Disney, spor programı ve materyalleri almaktan geri durmuyor. İşletme, yepyeni “Pazartesi Gecesi Futbolu” sunucuları Joe Buck ve Troy Aikman’a milyonlar ödüyor ve kısa süre önce Pat McAfee’nin spor ifşaatını iletme haklarını almayı kabul etti. .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *