Everygame.eu Bana ödeme Yapmayacak (Daha önce Intertops)

everygame.eu-bana-odeme-yapmayacak-(daha-once-intertops)

Ocak 14, 2022 tarihinde $300 transfer ettim. benim cc. Benden $19 servis ücreti alındı. Sorun değil.

5-0’dan başlayarak yaklaşık 3$’ı2022 hızla koştum. Ertesi gün, 1/19, “kimliğimi doğrulamaları” gerektiği için müşteri desteğini aradım. İyi. İstediklerini gönderdim.

3$’ı2022 çekle çekmeye çalıştım. “Kadromuz yetersiz ve hesapları doğrulamak için birkaç gün geride kaldık” dediler. Tamam, sorun değil. Meraklı, yine de güzel. E-postaları daha fazla belgeye ihtiyacımız olduğunu belirtti.

Güneş altında mümkün olan her dosyayı sundum: Kimlik- ön ve arka, pasaport, konut kredisi beyannamesi, enerji masrafları, kimliğin iki yanından çektiğim bir selfie, cc, bir selfie cc’nin her iki tarafını da tutuyorum.

Onlardan bir daha haber alamadım.

3$,2022 o Ocak ayında hala hesabımda duruyor. . Eminim onu ​​geri kaybetmemi istiyorlardır, kesinlikle. Onlarla bir kez daha bahis oynamadan önce, başlangıçta para çekmeyi istiyorum. Mükemmel bir disipline sahibim.

ABD yetki alanımda başka yasal spor kitaplarım var.

3 aydan fazla bir süre geçmesi tamamen uygunsuz ve para çekme işlemim fiilen işleme alınmadı. Heck, hesabımın gerçekten “doğrulanmış” olup olmadığını bile anlamıyorum.

Etkileşim yok. Kesinlikle hiçbir şey.

Bu dünyanın tamamlanması değil, ancak başkaları da oraya geçmeyi düşünürlerse, başıma gelenleri anlamaları için bunu yayınlıyorum.

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *