Fla Watchout'taki Tüm Posterlere………… ABD'nin Iki Katı Genişliğindeki Bir Deniz Yosunu Damlası Florida'ya Doğru Ilerliyor

fla-watchout'taki-tum-posterlere…………-abd'nin-iki-kati-genisligindeki-bir-deniz-yosunu-damlasi-florida'ya-dogru-ilerliyor

#2

WASHINGTON (AP) — A 5,06-Atlantik Okyanusu’nda gizlenen 1 kilometrelik deniz yosunu kuşağının önümüzdeki birkaç ay içinde Karayip Denizi’ndeki sahillere vuracağı bekleniyor. , Güney Florida ve Meksika’daki Yucatán Yarımadası.

apnews.com

#3 Deniz yosunu lekesi mi?


#5 Sahte haberi CNN mi yoksa Fox mu?

#7 Deniz yosunu damlası yerine muhtemelen sadece bir ağaç dalı.

#9 Bir an Yosun posterinden bahsettiğini sandım lol. Artık plaj günleri çok daha az sanırım bu yaz 🫤

#19 çocuk, sıradan adam. florida yakınlarında yaşıyorum ve hala umurumda değil.

odak burada.

NHL hakkında ne düşünüyorsunuz? Vegas ML ??

#16 Vegas maçına canlı bahis oynamak için bekliyor olacağım, ‘da gelen bir arkadaşımı almak için kısa bir süre sonra buraya koşmam gerekiyor. doğu burası

#17 Yalan haberi CNN mi Fox mu veriyor?

Tilki

#19 Bu adam neden adımı haykırıyor?

#32 Bu adam neden adımı haykırıyor?

Bizi forumville’de hafıza şeridine getirmeye ve topluluğa nasıl bu kadar parlak bir gönderi tanıtıcısı bulduğunuzu anlatmaya ne dersiniz?

#34 Bizi forumville’de hafıza şeridine getirmeye ve topluluğa nasıl bu kadar harika bir gönderi tanıtıcısı bulduğunuzu anlatmaya ne dersiniz? ?

SBR’de müdavim olmayı planlamıyordum. Sadece yeri kontrol etmek için uğradım, bu yüzden aptalca bir isim kullandım. Sonra orada kaldım.

EOG’de PassTheRock’tım. Eminim kimse bu kulpu hatırlamaz. Bunda çok şey yayınladım 550k iş parçacığı veya EOG’de her neyse. Acaba hiç ulaştılar mı 550k gönderi?

) #29 Düzenli olmayı planlamıyordum SBR’de. Sadece yeri kontrol etmek için uğradım, bu yüzden aptalca bir isim kullandım. Sonra orada kaldım.

EOG’de PassTheRock’tım. Eminim kimse bu kulpu hatırlamaz. Bunda çok şey yayınladım 550k iş parçacığı veya EOG’de her neyse. Acaba hiç ulaştılar mı 550k gönderi?

Bu hangi konuydu? EOG’de her zaman “mofome” posteriyle büyük bir sığır eti yedim. Sanki çok zeki komik bir adammış gibi benimle hep aşağılayıcı konuşurdu.

#32 Konu neydi O ? EOG’de her zaman “mofome” posteriyle büyük bir sığır eti yedim. Çok zeki ya da komik bir adammış gibi benimle her zaman aşağılayıcı konuşurdu.

Hatırlamıyorum. Adının olduğunu sanıyordum. k iş parçacığı veya bunun gibi bir şey.

Mo can futbol atmak O fukaraya ne oldu?

#34 Hatırlamıyorum . Adının olduğunu sanıyordum. k iş parçacığı veya bunun gibi bir şey.

Mo can futbol atmak O herife ne oldu?

Söylentilere göre çok parayla bazı posterleri becermiş ve kaçmayı başarmış.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *