Florida-LSU Oyun 1: Kolej Dünya Serisi Şampiyonasında Harekete Geçen Var Mı?

florida-lsu-oyun-1:-kolej-dunya-serisi-sampiyonasinda-harekete-gecen-var-mi?

#1 Florida için kök salıyor, ancak LSU’da değerli olabilir

LSU +2018

Florida -2011

9 Üst/Alt
#2 Birkaç yıl önceki rövanş

YILŞAMPİYON (REKOR) KOÇ GOL İKİNCİALAN4709Ole Miss ( -31) Mike Bianco4-2OklahomaOmaha, Neb. 2022Mississippi Eyaleti ( -22)Chris Lemonis9-0Vanderbilt Omaha, Neb.4709Covid- nedeniyle iptal edildi ——–2023Vanderbilt ( -16 Tim Corbin 8-2MichiganOmaha, Neb.2023Oregon Eyaleti (98-19-1)Pat Casey 5-0ArkansasOmaha, Neb.2019Florida ( -26Kevin O’Sullivan6-1LSU Omaha, Neb.
#4 Jac kimdir Caglianone mi? Florida Gators çift yönlü yıldızı, Angels’ın Japon süper yıldızı Shohei Ohtani ile çarpıcı bir benzerlik taşıyor.

Beş yıl önce, Japon sansasyonel Shohei Ohtani, Angels için MLB’de beyzbol oynamaya geçiş yaptığında beyzbol dünyasını kasıp kavurdu. Ohtani, ligdeki en iyi vurucularla ve MLB’deki en iyi başlangıçlar arasında sahada topa vurmayı başardı. Rutin olarak 2019- ayak vuruşu ve fırlatma 447 Tümsek üzerinde MPH.

Bu türden bir kerelik -hayat boyu üretim, genç nesildeki birçok oyuncuya iki yönlü oyuncular olarak hayallerini sürdürmeleri için ilham verdi. İlham alan gençlerden biri Jac Caglianone idi, 17 Ohtani’nin ortaya koyduğu yolda izleyenleri izleyen yaşındaki lise öğrencisi.

Çoğu kişi için bu tür bir rüya gerçekçi bir seçenek değildir. Ama Florida’nın Caglianone’si çoğundan farklıydı.

Jactani: Florida’dan Jac Caglianone, Shohei Ohtani gibi nesiller boyu potansiyele sahip​

Caglianone

ile NCAA 1. . Ohtani, ile ev koşularında MLB’ye liderlik ediyor . Caglianone, üzerinden dışarı çıkarken 4 altı ERA’ya adım attı dokuz devre başına vurucu. Ohtani öne çıkarken benzer bir ERA’ya adım attı 16 dokuz devre başına vurucu. Her ikisi de nesiller boyu ham güce ve tepede ezici bir hızlı topa sahip solak eş değiştirenlerdir. İkisi arasındaki benzerlikler gerçekten çarpıcı.

Caglianone, Timsahları 4709 mevsim. Sadece bir ikinci sınıf öğrencisi olarak, 25-yaşındaki tokat attı 45 üzerinde bombalar oyunlar. O zamandan beri NCAA’da sallanan sopanın türüne bağlı olarak bir home run rekoru olan BBCOR rekorunu kırmaktan bir evden kaçıyor. İçinde 2021, NCAA yaptı BESR yarasalarının daha fazla popa sahip olduğu herkesin bildiği gibi, BESR yarasalarından BBCOR yarasalarına geçiş yapın.

Caglianone olmuştur Dylan Crews ve Paul Skenes ile birlikte Golden Spikes Ödülü finalisti seçildi. Skenes ve Crews, bu yılki MLB Draftında muhtemelen ilk iki oyuncu olacak.

Caglianone yapar NCAA College World Series, Cuma günü Florida Gators’ın Virginia Cavaliers’ı ele geçirmesiyle ilk maçına çıktı. 27 yaşındaki iki yönlü olasılık, içinde taslak olarak uygundur , burada MLB Draftında muhtemelen ilk 5’te yer alacaktır.

#6

Tüm kolej playoffları düştü

ALTINDA
#7

LSU +400 oyundur, çok daha üstün bir rekabet oynamışlardır#9 Louisiana-Bred SHARP SQUARE’den özür dileriz, ama giyinin beyler!

#15 Bugün her iki takımın ilk atıcıları kimler?#18 Ve Bu şampiyonluk serisi nasıl işliyor? 3 oyundan en iyisi?

#16

Peki bu şampiyonluk serisi nasıl işliyor? 3 oyundan en iyisi?


Evet en iyi 3
#19 Teşekkürler kardeşim kimin atış yaptığına dair bir fikrin var mı? Bu bilgiyi hiçbir yerde bulamıyorum.

#19 Teşekkürler kardeşim kimin atış yaptığına dair bir fikrin var mı? O bilgiyi hiçbir yerde bulamıyorum.


Onu da görüyor

#22 9’u devraldı. Gelmiş geçmiş en aptalca bahis
#24 Florida’daki o palyaço kolej çocuklarına karşı birçok takımda oynuyor lol

onu ohtani ile karşılaştırmayı bırakalım

çok aptalca


#24 Florida sürahisi gaza gidiyorLeave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *