Forum Tabusunu Tartışmaya Ne Dersiniz?

forum-tabusunu-tartismaya-ne-dersiniz?

#1 SBR Modları ve diğer kardeş forum üyeleri neden her iki forumda da üye olmanın faydalarını fark edemiyorlar?? Oyuncular için kazan/kazan. Herkes ABD kitaplarında oynayamaz ve bir kitapla ilgili bir anlaşmazlık ortaya çıkarsa, çoğunlukla bu forumun arkasını bulacağı yere göndermek istemez. Buradaki posterlerin çoğunluğunun denizaşırı kitaplara ihtiyacı var ve SBR’de iyi durumda olan üyeler. SBR’nin başındaki Mod’un bize posterlerde “Yasaklanmış Üyeler İnzivası” diye hitap etmesinin çocukça davranışlarını görmek, suratımıza bir tokat gibi iniyor. Biz yasak değiliz. Kitaplarınızı yıllarca destekledik ve çoğu, yaptığınız tüm sıkı çalışmaları takdir etti. Siteniz, artık bizi içermeyen hedef kitlesini değiştirdi, ancak biz hala iyi durumda olan üyeleriz ve sonunda bu ihtiyacı tekrar karşılayacağız. Buradaki iyi insanlardan özür dilesen iyi olur çünkü sadece bir avuç kişiyi kirlettin.

Hâlâ SBR’deki üyelere gelince. Alınmadım. Sadakatini anlıyorum ve saygı duyuyorum. Birçoğumuz Poker odasındaki günlük rekabet oyunlarını ve sohbetleri özlüyoruz. Bir sürü sadık poster hala orada. Umarım yakında üyeler her iki forumda da ilan vermenin faydalarını görecek ve orada burada yarışmalara katılacaklardır. En kısa zamanda hepinizi sofralarda görmek dileğiyle!!

#2 Gelecekler

Bazıları kaydoluyor ama henüz gönderi atmıyor

bazı toplar aslında buraya birkaç şey göndermek için

AMA TEKRAR…Yaz, genel olarak gönderme için çok yavaş zaman

#3 SBR’nin tarihi ile….SBR başladığından beri 2 forum daha açıldı. Bazı posterler her birine geçti, ancak çekirdek kaldı.

JJ kısa bir süre için EOG’ye taşındı, ancak çekirdek o dönene kadar kaldı .

Bu olaylardan sonra SBR hala büyüdüğü için ayrılmaktan bıkmış olabilirler

ANCAK, bu seferki fark…. SBR’nin ana çekirdeğidir çalışanlar buraya taşındı

bu yüzden henüz yarışmalara katılmamış/yarışmamış olsalar bile kaydolmaları gerekir

#4 Gelecekler

Bazıları kaydoluyor ama henüz yazmıyor

Buraya gerçekten birkaç şey göndermek için sadece biraz topları olan birini sallıyor

AMA TEKRAR… yaz, genel olarak gönderme için çok yavaş zaman

Yaz sadece eğlence amaçlı futbol için yavaştır, ancak gerçek degens ve birden fazla forum veya poker oyuncusu yayınlayan adamlar her gün buralarda.#5 Her iki sitede de olsa bazılarının diğer siteyi “kötü” bir yer olarak denemeye ve boyamaya yönelik bir tutumu var. Ben bu yaklaşıma katılmıyorum. Her iki site için de olumlu/olumsuz yönler var. Gerçekte, her iki site bir arada var olabilir. Biri off-shore, diğeri ise yerli kitaplara odaklanıyor. Kuşkusuz her iki yere de gönderiyorum (çoğunlukla BMR’de). Caddenin karşısında konuştuğum ve saygı duyduğum ve bir noktada burada yayınlamaya başlamalarını beklediğim bir dizi afiş olduğunu söyleyeceğim.

Birçoğu, diğer yerde ne kadar uzun süre kaldıkları nedeniyle şu anda burada yayınlamak konusunda isteksiz. Belki biraz sadakat? Belki buraya yazarlarsa yaşıtları tarafından alay konusu olma endişesi? Orada bu siteyi kötüleyen yazılara bakarsanız, bunlar BMR’de asla göremeyeceğiniz ve belki de görmek istemeyeceğiniz posterlerdendir.

Son olarak, Rudy’nin belirttiği gibi, epeyce bir kısmı burada ama gönderi yapmıyor. her iki sitede.
Çoğu poster birden fazla forumu ziyaret eder.

#6 Her iki yerde de hala aktifim. Daha çok burada. iki sitenin de barış içinde bir arada var olmaması için hiçbir sebep yok.

#7 İyi dedi Enikk, umarım gelecekte herkes bir araya gelip anlaşabilir

#8 Puanları olmasaydı, bir mağaza, poker vs. insanlar dururdu
Eğer bu yer bunlardan birine sahipse dikkat edin

#9 Birkaç ABD kitabım var ama benim durumumda değiller, bu yüzden uygun değiller. Açık deniz, bence oranlar, canlılık ve bonuslar için hala en iyisi. İşte buradayım. Hala diğer yeri kullanıyorum çünkü orada hala bazı iyi bilgiler var.

#

Neden SBR Modları ve diğer kardeş forum üyeleri her iki forumda da üye olmanın faydalarını fark edemiyorlar?? Oyuncular için kazan/kazan. Herkes ABD kitaplarında oynayamaz ve bir kitapla ilgili bir anlaşmazlık ortaya çıkarsa, çoğunlukla bu forumun arkasını bulacağı yere göndermek istemez. Buradaki posterlerin çoğunluğunun denizaşırı kitaplara ihtiyacı var ve SBR’de iyi durumda olan üyeler. SBR’nin başındaki Mod’un bize posterlerde “Yasaklanmış Üyeler İnzivası” diye hitap etmesinin çocukça davranışlarını görmek, suratımıza bir tokat gibi iniyor. Biz yasak değiliz. Kitaplarınızı yıllarca destekledik ve çoğu, yaptığınız tüm sıkı çalışmaları takdir etti. Siteniz, artık bizi içermeyen hedef kitlesini değiştirdi, ancak biz hala iyi durumda olan üyeleriz ve sonunda bu ihtiyacı tekrar karşılayacağız. Buradaki iyi insanlardan özür dilesen iyi olur çünkü sadece bir avuç kişiyi kirlettin.

Hâlâ SBR’deki üyelere gelince. Alınmadım. Sadakatini anlıyorum ve saygı duyuyorum. Birçoğumuz Poker odasındaki günlük rekabet oyunlarını ve sohbetleri özlüyoruz. Bir sürü sadık poster hala orada. Umarım yakında üyeler her iki forumda da ilan vermenin faydalarını görecek ve orada burada yarışmalara katılacaklardır. En kısa zamanda hepinizi sofralarda görmek dileğiyle!!

SBR’de kesinlikle bir küçüklük kültürü var çünkü yasakladıkları ve yasakladıkları afişlere bakıyorlar. Sadece SBR’yi kontrol etseler bile herhangi bir forumda yayınlamalarını istemiyorum – SBR, posterleri son çare olarak yasaklamak yerine kin ve intikam nedeniyle yasaklıyor. SBR bir diktatörlüktür, burası ya da ThRx gibi özgürlük dostu bir yer değil. Rx çalışanları gönderilerim hakkında – ama neyse ki TheRx onun için hiçbir şey yapmadı. SBR, gönderi yapmak için daha iyi bir yerdir – sadece SBR mesaj dizilerinden bazılarını okuyun ve şimdi oradaki boş gönderiler daha az olduğundan, morono dizileri bile daha huzurlu ve keyifli. Morono ne kadar kötü olsa da, kabul etmeliyim ki burada züppe görmektense moronoyu görmeyi tercih ederim, bu yüzden umarım moronolar bile buraya yazmaya başlar, BMR hem morono hem de tard ve o yardakçıların geri kalanı için buraya yazacak kadar büyük. Sadece gerçekler.

#
B’de hala aktifim diğer yerler. Daha çok burada. iki sitenin de barış içinde var olmaması için hiçbir sebep yok.

Evet, burada ne kadar çok yayınlarsanız SBR posterleri o kadar mutlu olur orası kesin.

# SBR burası veya ThRx gibi özgürlük dostu bir yer değil bir diktatörlüktür.

Salı diye bir şey yok. Tüm forumlar bir iştir ve bir vizyona sahiptir. Bu vizyon, sahiplerin en fazla sponsoru bulma ve onların istek ve ihtiyaçlarını karşılama konusundaki gündemine uyacak şekilde her an değişebilir. Orada özgür konuşma yok. Bazı forumlar zaman zaman gündemlerine uyduğu veya etkilemediği için izin veriyor.

# Salı diye bir şey yok. Tüm forumlar bir iştir ve bir vizyona sahiptir. Bu vizyon, sahiplerin en fazla sponsoru bulma ve onların istek ve ihtiyaçlarını karşılama konusundaki gündemine uyacak şekilde her an değişebilir. Orada özgür konuşma yok. Bazı forumlar, gündemlerine uyduğu veya hiçbir etkisi olmadığı için zaman zaman buna izin verir.

Her forumda kurallar olduğunu biliyorum, sadece TheRx’te diğerlerine kıyasla daha az ılımlılık fark ettiğimi söylüyorum, yani burada kullanmam söylendi bile daha az ifade/ifade ve bence bu aşırı derecede ılımlı.

# SBR yasal hale gelmek zorundaydı Acele forumlarını temizleyin. 6 aylık argümanınız herhangi bir foruma para kazandırmıyor. İkinizi de seviyorum ama mekanın sahibi ben olsaydım veya Mod olsaydım, birbiriyle etkileşime giren tüm gönderileriniz hemen bodruma taşınırdı. Eğer devam edersen gitmiş olacaktı. Sana karşı dürüst olmam bu. Her başlıkta aynı şeyi görmek insanı çileden çıkarıyor. Caddenin karşısına göndermeyi bıraktım çünkü gördüğün tek şey buydu. Burada görmekten nefret ediyorum. Bu aşırı ölçülü değildir. İkinize de hikayenin kendi tarafını gönderme fırsatı verildi. Kimse onu bir kereden fazla görmek istemez.

# SBR yasallaşıyor, forumlarını aceleyle temizlemek zorunda kaldı. 6 aylık argümanınız herhangi bir foruma para kazandırmıyor. İkinizi de seviyorum ama eğer mekanın sahibi ben olsaydım ya da bir Mod olsaydım Birbiriyle etkileşime giren gönderileriniz hemen bodrum katına taşınır. Eğer devam edersen gitmiş olacaktı. Sana karşı dürüst olmam bu. Her başlıkta aynı şeyi görmek insanı çileden çıkarıyor. Caddenin karşısına göndermeyi bıraktım çünkü gördüğün tek şey buydu. Burada görmekten nefret ediyorum. Bu aşırı ölçülü değildir. İkinize de hikayenin kendi tarafını gönderme fırsatı verildi. Kimse onu bir kereden fazla görmek istemez.

Sadece dürüst olduğunu biliyorum ve ben de – bu Enikk konusunda hemfikir olmadığımızı kabul etmemiz gerekiyor. 6 aylık tartışma ile ne demek istiyorsun?

# Sadece dürüst olduğunu biliyorum ve ben de – biz sadece bu Enikk’e katılmamayı kabul etmen gerekiyor.

Yine de 6 aylık tartışma ile ne demek istiyorsun?

Ekim/Kasım aylarında ne olay oldu ya da olmadı biliyor musunuz? . Argümanınızı günlük olarak birden çok ileti dizisinde tetiklemek için gönderilir

) # Hangi olayı biliyorsunuz Ekim/Kasım ayında oldu veya olmadı . Argümanınızı günlük olarak birden çok ileti dizisinde tetiklemek için gönderilir

Oh evet Kasım th peki ne yapmamı istiyorsun tard ne zaman yalan söyler? Bu yalanların yanına kalmasına izin vermeyeceğim. Sonuç olarak, o ayrıldı ve beklemedi, herkes video yayınlayabilir ve sonra bırakabilir, yaptığı şey bu – tard, herhangi bir buluşma niyeti olsaydı olması gerektiği gibi beni beklemedi, tanışmak isteyen herkes kontrol ederdi. çıkmadan önce telefon edip maç sonrası boş dakika bekledim.

# 409396115112 Muhtemelen bunun için her iki yerde de yasaklanacağım. Ben sadece üye resimleri başlığındaydım ve yanlışlıkla mesaj savaşçısı düğmesine bastım ama kutu isteğe bağlı mesaj geliyor, yani bunlar aynı mı?
Bu konudaki aynı şey

1635965204

# 1640365829 SBR yasal hale gelmek için aceleyle forumlarını temizlemek zorunda kaldı. 6 aylık argümanınız herhangi bir foruma para kazandırmıyor. İkinizi de seviyorum ama mekanın sahibi ben olsaydım veya Mod olsaydım, birbiriyle etkileşime giren tüm gönderileriniz hemen bodruma taşınırdı. Eğer devam edersen gitmiş olacaktı. Sana karşı dürüst olmam bu. Her başlıkta aynı şeyi görmek insanı çileden çıkarıyor. Caddenin karşısına göndermeyi bıraktım çünkü gördüğün tek şey buydu. Burada görmekten nefret ediyorum. Bu aşırı ölçülü değildir. İkinize de hikayenin kendi tarafını gönderme fırsatı verildi. Kimse onu bir kereden fazla görmek istemez.

Zaten başladı. Bazı gönderileri zaten kaldırılmış. Böyle bir saçmalık ama en azından bodrumda özgür saltanatı var.

1649423788

# 1641252270 Muhtemelen Bunun için her iki yerde de yasaklansın. Ben sadece üye resimleri başlığındaydım ve yanlışlıkla mesaj savaşçısı düğmesine bastım ama kutu isteğe bağlı mesaj geliyor, yani bunlar aynı mı?
Bu konudaki aynı şey

Az önce denedim ve bu sorunu yeniden oluşturamadım 1640365829

Leave a Reply

Your email address will not be published.