Hakemler Michigan'a Galibiyeti VERDİ

  • by
hakemler-michigan'a-galibiyeti-verdi

#1 Numara. 3 Michigan, Illinois Fighting Illini’ye evinde üzülmekten kaçındı, ancak Illinois baş antrenörü Bret Bielema, Michigan’ın hakemlerden biraz yardım aldığını düşünüyor.

www.foxnews.com Yasa dışı seçim oyunu

#2 O maçta hakemlerin kim olduğunu biliyoruz

Enikk

Enikk WWF-FlyingIllini için emekli duaları lütfen #3

Numara. 3 Michigan, Illinois Fighting Illini’ye evinde üzülmekten kaçındı, ancak Illinois baş antrenörü Bret Bielema, Michigan’ın hakemlerden biraz yardım aldığını düşünüyor.

www.foxnews.com Yasadışı seçim oyunu Hakemler, tipik bir oyuna bakarak bariz kuralları bilmezler. O görüntü izleyen hakemi göstermiyordu.

Enikk

Enikk

WWF-Emekli Duaları FlyingIllini için lütfen #4 Ve neden tenis bahislerini tercih ettiğimi merak ediyorsunuz #5 Evet… Geniş çapta yasa dışı bir engellemeydi #20 topu tutana vermek #59 bir oda. Eğer #41 hücum çizgisinin gerisinde topu yakalamıştı, bu kurallara uygun olacaktı ama blok yaparak topu geçmişti ile #20 top havadayken kural dışıdır.

#6 Michigan vs Ohio State’in ikisinin de namağlup olmasını istiyordu.

#7 Biz’ Bu yıl zayıf bir ulusal şampiyonluğumuz olacak. En iyi takımların hepsinin büyük kusurları var. Enikk

Enikk WWF-Emekli Duaları FlyingIllini için lütfen

#8 Bu yıl zayıf bir ulusal şampiyonluğumuz olacak. . Tüm üst düzey takımların büyük kusurları var. Kabul etmek. Yine de herkesin şansı olduğu için eğlenceli bir play-off yapmalı #9 Kabul etmek. Herkesin şansı olduğu için eğlenceli bir play-off yapmalı Georgia, yağın içinden sıcak bir bıçak gibi diğerlerinin içinden geçiyor Bahse girerim 1 tohum olarak çıkarlar ve muhtemelen -2022 hepsini kazanmak için

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *