Hangi YouTube Kanallarına Abonesiniz?

hangi-youtube-kanallarina-abonesiniz?

#1 Her zaman yeni eğlence arıyorum. Artık televizyon programlarını izlemiyorum çünkü genellikle saçmalık. YouTube izleyerek (ve tabii ki üzerine bahse girdiğim oyunları izleyerek) eğlence partisi alıyorum.

Benimkini sonra yayınlayacağım. Ama ilk paylaşımınızı yapmanızı istedim.

Favorilerinizden bazıları neler?

#2 Çoğu içerik oluşturucu berbat. Ben büyük bir müzik adamıyım, insanların korkunç fikirlerini dinleme konusunda büyük değilim. YouTube’da herhangi bir şey dinlersem, geçmişten parlak filozoflar dinliyorum.

#3 Richard Rawlings/Gas Monkey (Arabalar), The Honest Outlaw (Silahlar), Taktik Tüfekçi (Silahlar), Sammy The Bull (Mafia) bunlardan birkaçıdır.

#5 Hiç youtube kanalı izlemedim.
Eğlenceli olan ne varsa duymak isterim.

#6 spor dışında bugün sevdiğim tek şov SECRET OF SKINWALKER RANCH, yeni şov Nisan’da başlıyor 23 13 doğu

#7

buradaki mahkemeyi biraz seviyorum

#9 JJ çok kötü, compaqdikk tüm eski videolarınızı kaydetmemiş ve bir
özel YouTube kanalı.

Bahse girerim hem eğitim hem de eğlence amaçlı çok izlenir.

#14 Ben bir araba adamıyım. Raiti’nin sürüşlerini seviyorum

#17

Birçok şey artık sahte sosyal medya

Tıklamalar hakkında her şey

#17 Evde onarım yapmam gerekirse, genellikle tavsiye için Youtube’da arama yapın.

#19 Richard Rawlings/Gas Monkey (Arabalar), The Honest Outlaw (Silahlar), Tactical Rifleman (Silahlar), Sammy The Bull (Mafya) bunlardan birkaçıdır.

Scotty Kilmer’ı hiç izler misin? Oldukça iyi bir arabacıdır. Yine de onarım açısından onlardan bahsediyor.

#20

Ev tamiri yapmam gerekirse, çoğu zaman tavsiye için Youtube’da arama yapın.

Her zaman. öyle öğrendim Youtube’da çok fazla araba tamiri, tamirci olabileceğimi düşünüyorum. Bunlardan bazıları yabancı arabalar garip bir araya getirilir. İşi yapan birinin videosunun olması işi çok kolaylaştırıyor.

# 19 İhtiyacım olursa bir ev tamiri yapmak için, genellikle tavsiye için Youtube’da arama yapın.

Ben de yaptım. Diğer 3 ayar mevcut olmasına rağmen, kamyonumdaki klima fan anahtarının yalnızca düşük ve yüksek olmasını sağladım. Ön panelin altındaki bir konektörde gevşemiş bir tel olduğu ortaya çıktı. Kolay düzeltme. Bunu bir YouTube videosundan öğrendim.

Zavallı pimike, onu dışarı çıkarmak zorunda kaldım çeşitli klima fanı seçenekleri mevcut olsun diye ön panelin altındaki kabloyu bağladığımda kamyonumun.

#23 Her zaman.

Youtube’da çok fazla araba tamiri öğrendim, sanırım tamirci olabilirim. Bu yabancı arabalardan bazıları garip bir şekilde bir araya getirildi. İşi yapan birinin videosunun olması işi çok daha kolaylaştırıyor.

OBD’si olan bir kanal buldum ( yerleşik tanılama). OBD cihazını satın aldım ve gösterge panelimin altındaki bir konektöre taktım ve hatta kablosuz özelliği vardı, böylece verileri kaydedeceği telefonumla ona bağlanabildim.

Çoğu kişi Check Engine ışığı yandığında kullanmasına rağmen, içinde bir GPS ve bir altimetre bile var. Size ne arayacağınız konusunda ipucu veren kodlar verecektir.

#23 Çoğu içerik oluşturucu berbattır. Ben büyük bir müzik adamıyım, insanların korkunç fikirlerini dinleme konusunda büyük değilim. YouTube’da herhangi bir şey dinlediğimde, geçmişten parlak filozoflar dinliyorum.

Daily Stoic’i beğenebilirsin. Hayatınızı yaşamanın ilkelerini tartışıyorlar ve çoğu zaman Marcus Aurelius ve Seneca gibi Romalılardan alıntılar yapıyorlar.

#26

Tamam, RobWords hoşuma gitti. Çocukluğumdan beri kelimelerin kökenlerine hep ilgi duymuşumdur. Haftanın günlerinin isimlerini nereden aldığımız, renklerin isimlerini nereden aldığımız, İngilizce’de hangi Viking kelimelerinin bulunduğu, askeri rütbeli kelimeler, her harfin kökeni gibi konulardan bahsediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *