Hatırlatma: Poker Yarışması Etkinliği #2, Cuma Gecesi 21:00 Doğu

hatirlatma:-poker-yarismasi-etkinligi-#2,-cuma-gecesi-21:00-dogu

#1

Arkadaşlarla ücretsiz Özel Poker Çoklu Masa Turnuvası.

www.pokernow.club

#3 Bunu kazanmayı planlıyorum

sonuncusu sadece ısınıyordum

sahayı inceliyordum

CİDDİ

#4 Kendinize şanslı olduğunuzu söyleyin, ben hala setteyim. Scab modlarının yan kapıdan daha fazla sahte vaatler verdiğini gördüm. Mağazanın Yeni Yıl tatilinden sonra tekrar açılacağına inansalar da, toplulukları bu kadar saf olamaz. Scab Modlarının buraya geri dönmeleri için ne kadar zaman var

#5 Biletinizi alacağınız haftaya benziyor.

#7 Biletinizi alacağınız haftaya benziyor.

Tüm bahisler kapanmıştır. Rudy kaydoldu. En azından hala bileti alabiliriz.

Bcats (ID: aULYpaEc0c)–56 KayıtlıÜSTESİNDEN GELMEK –ArunSh (Kimlik: Sq yJeQY)–56KayıtlıÜSTESİNDEN GELMEK –Yarışçı X (ID: 4OslDQ OE)–99KayıtlıÜSTESİNDEN GELMEK–RRsilver (ID: yqn_ORGXSN)–85KayıtlıÜSTESİNDEN GELMEK–Headsterx (ID : VaMv-YyGKb)–44KayıtlıÜSTESİNDEN GELMEK–Salı (ID: KE-ZJmQehs)–51KayıtlıÜSTESİNDEN GELMEK–BobbyFK (ID : MP30qPqm)–96 KayıtlıÜSTESİNDEN GELMEK –MikeSmith44 (Kimlik: 8xZ8E Ylm)–51KayıtlıÜSTESİNDEN GELMEK — Önsezi (ID: g4wQJXFpqD)– 56KayıtlıÜSTESİNDEN GELMEK–BMR BigJay (ID: z FfSmvnB)– 56KayıtlıÜSTESİNDEN GELMEK–BMR Enikk (ID: DeKIFxfD2n)–50KayıtlıÜSTESİNDEN GELMEK–RudyRuder (ID: KduH7hVDrJ)–88KayıtlıÜSTESİNDEN GELMEK–bubblesbmr (ID: pF6L1y5HG5)–31Kayıtlı ÜSTESİNDEN GELMEK 1

#8 az önce kayıt oldum. teşekkürler enikk.

#9 Biletinizi alacağınız haftaya benziyor.

Teşekkürler Enikk. Poker söz konusu olduğunda kendimi gerçekten büyük bir isim olarak görmüyorum ama iltifat için minnettarım.

Bu akşam yemeğim/dansım var, böylece siz de ödülü alırsınız Salı bu gece.

# Etkinlik 2’ye (bu gece) nereden/nasıl kayıt yaptırabiliriz? sadece o sitedeydi ve çömelme görmedi. yaklaşan üçleme yok, hiçbir şey yok.

# Aman kahretsin, Donk evde. Hepiniz hazırsınız Donk. Poker yöneticisi “oyuncuları oturtun” yazan bir düğmeye basar. gibi vurdum başlama saatinden dakika önce. Pokeri başlatmak istediğimizde yönetici “turnuvaya başla” düğmesine basıyor. Bir turnuva başlatmak için her şey manuel olarak yapılır. 1. gönderideki bağlantı sizi o olaya götürür.

)

# nereye/nasıl kayıt yaptırabiliriz 2. olay (bu gece)? sadece o sitedeydi ve çömelme görmedi. yaklaşan üçleme yok, hiçbir şey yok.

kovboy oynamak istiyorsan buraya yazmalısın

sokağın karşısında kafayı yemişler

# Yazılımla pratik yapmak isteyen varsa bu öğleden sonra bir oyun kurabilirim. Bana haber ver. Yaklaşık 1,5 saat sonra döneceğim

) # istiyorsanız buraya yazı yazmalısınız kovboy oyna

sokağın karşısında kafayı sıyırıp at

Bu madde sadece MLB’deydi 15 gün yarışması Rudy. Açıkçası, BMR herkesin tam zamanlı olarak burada olmasını ister, ancak üyelerin bu farklı forumların sunduğu tüm avantajlardan yararlanmaması için hiçbir neden yoktur. Burada en iyi olduğumuzu görecekler.

BMR ayrıca bireysel etkinlik ödüllerinde haftalık olarak Bitcoin ödüyor. Büyük Haberler.

# Çok fazla köpekbalığı. Bu gece yine geçiyor.

1647480911

409396115112

# BMR aynı zamanda Bireysel etkinlik ödüllerinde haftalık Bitcoin ödemesi. Büyük Haberler.

Bir siteye kazancınız için size ödeme yapmasını hatırlatmak zorunda kalmamanız güzel. Hava durumu bitcoin veya betpoints olabilir. Ne konsept!

1636435095

# 1623864248 2 numaralı etkinliğe kayıt olmak için son şans dakika. Geç kayıt yapılmayacaktır. Daha önce kaydolduysanız geç gelebilirsiniz

1635354924

1635354924 99124

# 5: 24, masaları kurdum. dakika

Leave a Reply

Your email address will not be published.