Idaho öğrencilerini öldüren Kişinin Tutuklanması

idaho-ogrencilerini-olduren-kisinin-tutuklanmasi

#2 CK, bu hikayeyi daha önce okudum ama takip etmedim hikaye. Katil kim? Oda arkadaşları mı? veya diğer insanlar?

#3 4 öğrenci kampüs dışındaki bir evde öldürüldü

#4 Evet ama sanırım cinayet sırasında orada 2 kız oda arkadaşı vardı. Herhangi bir şekilde zarar görmemiş bile, bildiğim son şey bu. Sonrasında hikayeyi takip edemedim.

#5 şimdi nedenini bulmalıyız

#6

Moskova, Idaho’daki polis Cuma günü bir basın toplantısı düzenleyecek. dört Idaho Üniversitesi öğrencisinin öldürülmesiyle ilgili bir güncelleme sağlayın.

abcnews .go.com “A 51 yaşındaki adam, Bryan Kohberger, bir suç duyurusuna göre, Idaho Üniversitesi’nden dört öğrencinin öldürülmesiyle ilgili olarak Pensilvanya’nın Pocono Dağları’nda Cuma sabahı tutuklandı.

Kohberger, yaklaşık adresinde bulunan Washington Eyalet Üniversitesi’nde yüksek lisans öğrencisidir. Moskova Polis Şefi James Fry bir Cuma günü yaptığı açıklamada, Idaho Üniversitesi’nden mil uzakta olduğunu söyledi. haber Konferansı.”

Şimdi, bunun ne olduğunu bilmek istiyorum bu çirkin canavarın zavallı kurbanlarla bağlantısı.

#8 İyi! İyi ki yakalandı ve umarım hapisten çıkmaz #9 evet kesinlikle Bobby, şimdi nedenini bilmek istiyorum

#16

Moskova, Idaho’daki polis, dört Idaho Üniversitesi öğrencisinin öldürülmesiyle ilgili bir güncelleme sağlamak için Cuma günü bir basın toplantısı düzenleyecek.

abcnews.go.com

) “A 31 yaşındaki adam, Bryan Kohberger, dört Idaho Üniversitesi cinayetiyle ilgili olarak Cuma sabahı Pensilvanya’nın Pocono Dağları’nda tutuklandı. öğrenciler, bir suç duyurusuna göre.

Kohberger, Washington Eyalet Üniversitesi’nde yüksek lisans öğrencisidir. , hakkında yer almaktadır. üniversiteden mil uzakta Moskova Polis Şefi James Fry, Cuma günü düzenlediği basın toplantısında Idaho’nun ersity olduğunu söyledi.”

Eki görüntüle 38636 Şimdi, bu çirkin canavarın zavallı kurbanlarla bağlantısının ne olduğunu bilmek istiyorum. Bazı insanlar gerçekten hasta, yemin ederim. Onu tutukladıklarına sevindim #15 Katilin kurbanlarla bağlantısının ne olduğu hala netlik kazanmadı. Tahminimce, oda arkadaşlarından biri tarafından muhtemelen reddedilen saplantılı bir takipçidir.

#16

evet kesinlikle Bobby, şimdi nedenini bilmek istiyorum

Yine de bunu öğrenebilecek miyiz merak ediyorum #17

Öldürülme olasılığı, bu çöpü tüketmek için düşük zaman kaybıdır

#30 Öldürülme ihtimali düşük, bu çöpü tüketmek için zaman kaybı

Yanlış mahallede, şehirde veya ülkedeyseniz, şansınızı büyük ölçüde artırdığınızı söyleyebilirim.

#30 Yanlış mahalle, şehir veya ülkedeyseniz, şansınızı büyük ölçüde artırdığınızı söyleyebilirim. Tabii ama işine bakarsan dikkat et ihtimaller çok düşük zor geçer #30 Yanlış mahallede, şehirde veya şehirdeyseniz, şansınızı büyük ölçüde artırdığınızı söyleyebilirim. ülke. Aferin kesinlikle

# 28 Haberlerin kitlelere yaydığı korku, bu münferit nadir olaylardan çok daha zararlıdır

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *