JJ'in Bir Spor Forum Başlığında Yaptığı Her Olumsuz Yorum Için 10 Dolarım Olsaydı Ne Kadar Alırdım?

jj'in-bir-spor-forum-basliginda-yaptigi-her-olumsuz-yorum-icin-10-dolarim-olsaydi-ne-kadar-alirdim?

#2 canlı renkli izler ve kıçıyla da gülerdi adam farklı #3 Olumsuz yorumlar özgüvensiz erkekleri rahatsız eder

Olumsuz yorumların çoğu çok çok doğru insanları neden rahatsız ediyor Kazananların umurunda değil Biz kazandık, erkekleri dövmek ve arkadaş olmamalarını sağlamak için buradayım

#4 kumar kayıplarını karşılamaya yetmiyor

#5 Olumsuz yorumlar özgüvensiz erkekleri rahatsız eder Olumsuz yorumların çoğu çok çok doğru, insanları neden rahatsız ediyor Kazananlar umursamaz Biz kazanırız, ben adamları dövmek ve onları daha iyi hale getirmek için buradayım arkadaş olmamak BEN’ güvensiz değilim. Bazı insanlar sadece pozitifliği tercih eder!

#6 Burada bir erkeği ağlatabiliyorsam işimi yaptım İnsanlar gülmek istiyorsanız bir komedi forumuna veya platformuna gidin

Bu ciddi bir şey, büyük hatalarımdan ders çıkarmak için buradayım

Ben profesyonelim

#7 Güvensiz değilim. Bazı insanlar sadece pozitifliği tercih eder! Ben de aynı durumdayım, benimle dalga geçene kadar o zaman işler bizim için baştan savma olabilir lol.

#8 Olumsuz yorumlar güvensiz erkekleri rahatsız eder Olumsuz yorumların çoğu çok çok doğru insanları neden rahatsız ediyor Kazananlar umursamaz

Biz kazanırız, burada adamları dövmek ve arkadaş olmamalarını sağlamak için buradayım ” Olduğunuz için fazladan para alıyor musunuz? seçim konularımızda “sanal soğutucu” ?

#9 kumar kayıplarını karşılamaya yetmiyor

#15 Bu ciddi bir şey, büyük hatalarımdan ders çıkarmak için buradayım Ben profesyonelim

Kabul etmeliyim. Adam bloğun etrafında

#17

Bobby evet Buradaki pek çok erkek kendilerinin önemli olduğunu düşünerek palyaço yapıyor #17 Sanmıyorum JJ bilerek yapıyor… Bu sadece onun kişiliği… Doğu yakası mafyası gibi.

#17 Bazı insanlar gerçeği kaldıramaz

#22 Asker doğru Her gün dövülüyorum ve gülüyorum ve diğerleri ağlıyor

#23 Asker doğru Her gün dövülüyorum ve gül ve diğerleri ağla Evet, günümüzde pek çok hassas insan

#25 JJ bu konuda bir video çekmelisin. # 26 JJ yapmalısın bu konuyla ilgili video. İyi fikir. Ve belki de duygusal tarafını göster JJ. Sizde olduğu söylendi. Siz sadece bizden gizleyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *