Kaydı Doğrudan Bir SBR Gönderisinden Ayarlama

kaydi-dogrudan-bir-sbr-gonderisinden-ayarlama

SBR yöneticileri bir sürü sahtekar.

Oraya “Yanlış Başlangıç” adını geçtim.

Bu web sitesi olup olmadığından emin değilim. SBR’ye yepyeni bir yan ürün, ancak öyleyse, bunun kaldırılmasını ve benim için yasaklanmasını bekliyorum.

Ama işte gidiyor …

Kişisel olarak spor etkinliklerine gitme ve geçmişteki bahisleri yayınlama konusundaki mevcut başarım hakkında yayınladım. (Courtsiding) ABD’de YASAL.

Kısıtlanana ve yasaklanana kadar kitaptan kitaba giderim. Bu iyi. Bunu yaptığım için beni de sınırlar/yasaklardım. Bu onların.

Hokey yaptım. Bu vesileyle, bir gol atılır atılmaz, beklemeyi yendim.

Aslında ÇOK DAHA ZOR oldu çünkü PAPSA 2018’da tersine döndü, ancak yine de bundan gelir elde ediyorum.

Sonra, geçenlerde bir Yankee Stadyumu’ndayken, DK’nin “bir sonraki adımın sonucu ne olacak?” olduğunu keşfettim. teklif.

DK aslında beni oyun başına bir dolar ile sınırladı, çünkü onlarınki gibi. Özellikle bunu yaparak sadece 2 video oyunu yaparak küçük bir servet kazandığım için.

Bunun kalıcı olmayacağını bilerek, deneyimlerime dayanarak, diğer poster arkadaşlarımın öğrenmesine izin verdim. O. Başkalarının bu spor kitaplarını yenmesini istiyorum, çünkü geçmiş gönderi günlerim hızla sona erecek. Bu detayları bireylere yardımcı olmak için paylaştım.

Bu yüzden SBR’deki bir afiş, anlaşmasında sesli harf olmayan bir kişi bana kişisel bir mesaj gönderdi. Benden kendisine $2018 göndermemi istedi ve bana 80/80 payını verdi. nakit. Kanada’da ikamet ettiğini ve geçmiş postayı göndereceği kitap ABD’de kullanıma SUNULMADIĞINI belirtti. Bir sohbet uygulamasını kullanmamı ve hokeyde her gol atıldığında ona mesaj atmamı istedi. (Son zamanlarda bu MLB “sonraki adım” olayını bulmadan ÖNCE beni aradı) Her şey NHL ile ilgiliydi.

Ona “Sana $ göndermiyorum)” dedim. Nakit göndermem hiç mantıklı değil. HİÇBİR ŞEKİLDE HESABINIZA para yatırmıyorum.”

Mesajlaştık. KOMPLE YABANCI 1$ göndermemi sağlamak için defalarca denedi, Ona mesaj atmayı bıraktım. Yaptığı anlaşma benim için kesinlikle hiçbir anlam ifade etmedi.

Ertesi gün- SBR’de beyzbol hakkında yayınladıktan sonra siteye girmem yasaklandı.

Adam “Opsiyonel” dedi. ” ve “Shari” adlı bir kadın, Başbakan’lar hakkında YANLIŞ ayrıntıları yaydı. (Okuma anlama yetenekleri korkunç değilse)

Çevrimiçi forumda 1 $ İÇİN POSTER İSTEN KİŞİ OLDUĞUNU yayınladılar,!

Yine, ya A- düzgün bir şekilde kontrol edemiyorlar ya da B-çevrimiçi foruma yalan söylemeyi seçiyorlar.

Şimdi onlara meydan okuyorum PM’leri benimle (Yanlış Başlangıç) ve bana PM ‘d eden adam (anlaşmasında sesli harfleri olmayan kişi) arasında paylaş.

ONLARI KAMU OLUN.

HİÇ BİR KEZ bir kişiden bana bir sent göndermesini istemedim.

PM attığım diğer tek kişi “d2bets” idi, çünkü zeki olduğu gerçeği ve ben onun birkaç handikap yöntemini keşfetmek istedim. d2bets alıyor.

HERKESE PARA GÖNDERMEK BENİM İÇİN SIFIR ANLAMLI.

Sürekli olarak yepyeni spor kitapları bulmaya çalışıyorum, çünkü gerçekten kısıtlan ve ondan sonra kapı ortaya çıktı.

Gerçeğin ortaya çıkmasını istiyorum. Keşfettiğim bir şey varsa, o da nakit bahsi kaybeden kişilerdir, herhangi bir yöntemle gelir bahsi kazanan başkalarından NEFRET EDİN.

Geçmişteki gönderilerin ahlakını tartışmıyorum. Beğenmeyebilirsin. Hangisi iyi. Bir kitap, disk oyundayken veya atıcı topu sağlarken canlı bir çizgi bırakacak kadar aptalsa, “çok daha iyi ayrıntılara” sahipsem, bu onların kendi hatası olduğunu sürekli belirttim.

Neyse, belirtmek istediklerimi belirttiğim için bu mesaja tepki vermeyeceğim.

Lütfen bu mesajı benim için SBR’de paylaşın. Mesaj panosu olmadan da yaşayabilirim ama gerçeğin bilinmesini isterim.

Yine 1$ göndermem istenen kişi bendim,20 Kanada’ya, etraftaki diğer yöntem DEĞİL.

Ne yazık ki, oradaki modlar, bunun diğer yöntem olduğunu düşünmenizi istiyor. PM’leri Açıklayın!

2018 ve ötesindeki herkese bol şans.

-Yanlış Başlangıç ​​

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *