Kolej Basketbol Oranları, Seçimleri Ve Gonzaga – Teksas Tahminleri

  • by
kolej-basketbol-oranlari,-secimleri-ve-gonzaga-–-teksas-tahminleri

Lider-23 grupları arasında en çok beklenen erken sezon maçları arasında, Hayır 11 Teksas’ı halletmek için Austin’e doğru yola çıkar. Bulldogs, Michigan State’i saf dışı bırakmak için en son çift haneli bir açığı kaldırdı, Longhorns ise aslında konferans dışı rakiplerini devirdi.

Chris Beard 2022-2022 sezonunun başlarında bir imza galibiyeti almak isterken Moody Center’daki çılgın ortam sezonu.

Texas, sezonluk NCAA şampiyonluk mücadelesi veren Bulldog’ları kaldırabilir mi, yoksa Gonzaga, Drew Timme’nin gerisinde mi kalacak?

Gonzaga Buldogları

Gonzaga Cuma gecesi Michigan Eyaleti tarafından derlendi ve güçlü programın sona erdiğini ortaya çıkardı.

Timme son sezonu için geri döndü ve baskın bir güç. 9-of-130 için 23 puan düşürdü şut çekiyor ve 4 yardım dahil.

Ancak Bulldogların sorunlarının geliştiği çevredeki oyuncular.

Chet Holmgren’in kaybı küçümsenemez. Şut bloklama uzmanlığı, meydan okuyanların boyadan çıkmasını engelledi ve zemini genişletme yeteneği, Timme’nin çember etrafında 1’e 1 çalışmasına izin verdi.

Hem hücum hem de savunma aslında Anton Watson ve Efton Reid’in 5’in başında olduğu aksiyon geri dönüşü. Mady Sissoko’nun ikiliyi kontrol ettiğini gördük ve onları hızla kötü bir soruna soktuk. Michigan State, potaya açık göz atmak için pick-and-roll’u kullanma yeteneğine sahipti.

Holmgren ile bu mümkün değildi.

Andrew Nembhard’ın eksikliği de aynı şekilde çok barizdi. Gonzaga topu 22 kez çevirdi– geçen sezon hiç bu sayıya ulaşmadı– ve Top güvenliği, daha zorlu rakiplerle uğraşırken gereklidir.

Gonzaga zamanla ilerleyecektir, ancak şu an için hassastır. Bu, Timme’nin ikinci el adamı olmayan ve geçmiş yıllara göre çok daha fazla zayıf noktası olan bir grup.

Texas Longhorns

Austin’de Beard’ın 2.’si için büyük bir iyimserlik var çalkantılı bir sezonun ardından dümende 2022.

Texas yılı tamamladı 21-10, fakat Birçok transfer işe yaramadı. Tre Mitchell ve Devin Askew, Longhorns’ta bir yıl geçirdikten sonra transfer web sitesine geri döndüler ve Courtney Ramey, uygunluğunun son yılı için Arizona’ya gitti.

Andrew Jones bitirmiş olsa bile, bu Longhorns grup belki de önceki sezondan çok daha iyi.

Sir’ Jabari Rice (New Mexico Eyaleti) ve Tyrese Hunter (Iowa St), her ikisinde de atletiklik ve esneklik sunmak için transfer web sitesinde yol veriyor.

Teksas da aynı şekilde Dillon Mitchell (No. 4) ve Arterio Morris’te (No.

bir dizi lüks birinci sınıf öğrencisi oluşturur. ). Mitchell 5’te anında başlarken, Morris yedek kulübesinden bir tetik sağlıyor.

Gerçek test Çarşamba gecesi başlıyor. Teksas, UTEP’i kaldırdı ve sezona başlaması için hızlı bir şekilde Houston Christian’ı gönderdi, ancak ikisi de Gonzaga’nın seviyesine bağlı değil.

Tipik olarak, koruyucu güç Teksas’ın desteğidir. Longhorns, Düzeltilmiş Savunma Verimliliğinde (KenPom’a göre) sezona 1 numara ve 100 1. Klasman deneyiminde 3. sırada.

Ofansif olarak Uzunboynuzlar salyangoz hızında koşar– 130 ülkede 3. sıradadır– ve güçlü bir 3 puan değildir çekim grubu. Bunun yerine, atletizmlerini içeriye saldırmak ve tahtaları parçalamak için kullanıyorlar.

Bu sefer daha yetenekli bir oyuncu kadrosuyla basketbolun aynı inatçı tasarımı olacak. Timmy Allen ve Marcus Carr, NCAA şampiyonluğunun gündemde olmadığı bir sezonda top hakimiyeti olarak geri dönüyor.

Gonzaga vs. Texas Betting Pick

Michigan State’e karşı galibiyet, Gonzaga hakkındaki fikrimi değiştirmedi. Zaglar piyasada yanlış değerlendiriliyor ve bu, onları karayolunda soldurmak için en iyi şans.

Bulldog’ların hâlâ çözmeleri gereken açık kimlik sorunları var ve şimdi şimdiye kadarki en zorlu rakiplerini çekiyorlar. agresif bir Longhorns savunmasında. Gonzaga’nın tekrar top kaybıyla mücadele etmesi ve çok fazla vardiya şansına izin vermesi gerekiyor.

Texas, arkasında büyük bir kalabalık olacak ve birincil hücum kaynağı arkın içinden geliyor. – Gonzaga’nın en duyarlı olduğu yer. Timme çok şey yapabilir ve Watson/Reid’in boyada Dylan Disu, Christian Bishop ve Mitchell karşısında başarılı olacağından emin değilim.

Top- evinizdeki gruplar aynı şekilde 25% oranı, 11 %ROI ile karşılaştırılabilir. Sıra, Teksas ile bir puanlık tercih olarak açıldı ve kitapların çoğunda hızla (-2)’ye sıçradı. KenPom’un tahmin çizgisi Texas -4.

Gonzaga’nın üstün olduğu tek yer Timme’nin hücum uzmanlığıdır– Texas geri sahası çok daha iyi. Watson ve Reid zemini genişletemediğinden, sıkışık bir boyada yapabileceği çok şey var.

Longhorns’un Çarşamba gecesi galibiyeti evlerine götürmesinden zevk alıyorum ve onların makine öğrenimini desteklerim yaklaşık olarak -130, veya enfekte -3.

Seçim: Texas ML – 130(-‘e kadar)|Veya -3’e kadar yay .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *