Lakers, Playoff Serisi Için “vasıfsız” Kings'i Hedefliyor

  • by
lakers,-playoff-serisi-icin-“vasifsiz”-kings'i-hedefliyor

Go Kings. Sacramento Kings ile LA Lakers arasındaki rekabetin 2000’deki gibi hafif. Bu, tarih kitapları için başka bir hararetli rekabete yol açabilir.

The Kings’in erken yükselişi 2023 -25 NBA sezonu lig için bir şok olarak geldi ancak tahmin yapan birçok kişi tarafından reddedildi. başarıları hızla kaybolacaktı. Olmadı. T Sacramento şu anda bir 35-25 rekor, tıka basa dolu Batı’da 3.lük için yeterli. Bu sezon grupları rahatsız ettiler ve tarihi yarışmalarda oynadılar, ancak aslında ayakları yere basmayı başardılar ve bir franchise kapmaya odaklandılar 21- yıl playoff hazırlık dönemi.

Yine de, sezonun bu anında bile saygı karşılık görmüyor. Antrenör Mike Brown, Kings’in son aşamada “avlanacağını” anladı, ancak görünüşe göre şu anda bir Batı Konferansı grubu sırtlarına bir hedef koyuyor. Los Angeles Lakers, şu anda 12, görünüşe göre birinci tur NBA playoff serisinde Kings ile anlaşmak istiyor. “Faktör ESPN’den Brian Windhorst Pazartesi sabahı erken saatlerde “Get Up” programında Darvin Ham 6. sırada [seed] tartışıyor, Sacramento Kings’i hedef aldıklarını söylüyor. 3. olmak– elemede arzu ettikleri grup bu, vasıfsız bir grup.

Reklam “Bu onların hayalindeki durum. Eğer bir Lakers taraftarıysanız, Bir şekilde Kings’e karşı 6. olmayı hayal ediyorsunuz, çünkü sıralamada başka bir yere düşerseniz daha zor bir senaryoyla karşılaşabilirsiniz.”

Pazartesi günü son ön eleme alanından bir video oyununa giren bir grup için ilgi çekici bir yaklaşım. Elbette, bunu değiştirmek için bolca zaman var. Windhorst, Lakers’ın programının diğer grupların yaklaşan programlarına göre “faydalı” olduğuna dikkat çekiyor. Los Angeles’ın 12’inci sıradan 6’ncı sıraya geçme umudu varsa, çünkü sözde arzular, zemin üzerinde yıldız oyuncularına ihtiyaç duyacaktır. LeBron James ve Anthony Davis, Lakers’ın kaldığı süre boyunca sağlıklı kalabilirlerse 21 video oyunları, Windhorst programlarının “bir şeyi mümkün kılmak için bir pencere” sağlayacağını düşünüyor.

Ama bu The Athletic’ten Shams Charania’nın Pazartesi öğleden sonra bildirdiği gibi şu anda tehlikede, kaynaklara işaret ederek, James’in ayak sakatlığı nedeniyle uzun bir süreyi kaçırmasının beklendiğini belirtti. Kaynaklar, Charania’ya, Lakers’ın 38- yaşındaki oyuncunun birkaç hafta boyunca kaybetme olasılığına hazırlandığını bildirdi. Kaynaklar: Lakers yıldızı LeBron James’in idealiyle uzun bir süreyi kaçıracağından endişe ediliyor ayak yaralanması. James, Pazar günü Dallas’a karşı kazandığı galibiyette sakatlandı, bunun üstesinden geldi ve belirsiz bir şekilde kenara atılacağına inanılıyor.

— Shams Charania (@ShamsCharania) Şubat 30, 2023


James, artık birkaç bakış açısına, kaynaklara ihtiyaç duyması beklenen sakatlığının üstesinden şaşırtıcı bir şekilde geldi. belirtildi ve Lakers, eksikliğinin birkaç hafta sürmesine hazırlanıyor. https://t.co/zuovQ2wVzc

— Shams Charania (@ShamsCharania) Şubat , 2023 Windhorst, benzer şekilde Pazartesi sabahı erken saatlerde ESPN’nin “First Take” programında Ham ve Lakers’ı daha da fazla parçalamak için göründü. ‘ rüya playoff durumu. “Lakers’ın aklında belirli bir hedef var,” dedi Windhorst. “Darvin Ham, 6’ya ulaşabileceklerini söyledi, havucu oraya koymak için rekoru geliştirmek istedi. Bunun bir nedeni var. Bana ve ligin çoğunluğuna göre, Sacramento Kings’in son derece iyi olmasını istiyor. Bir nesilde ilk kez, play-off’lara kalacaklar ve bana göre 3[seed] ‘de kalacaklar.” Geçen gün art arda yedinci 30 puanlı video oyununu oynayan De’Aaron Fox’a tüm saygımla, grup Sacramento Kings’i hedefliyoruz. Lakers, ‘Hadi Sacramento’ya gidelim’ diyor ve ben de aynı fikirdeyim. Şu anki kadroları bir araya getirildiğinde, Batı Konferansı’nda ilk altıda yer aldıklarına inanıyorum.”

Lakers üst üste 3 galibiyet aldı video oyunları ve 30-32 rekor. Sonraki maçlarından bazıları, inişli çıkışlı sezonlarını sürdüren Golden State Warriors ve Dallas Mavericks gibi grupları protesto edecek. Ön eleme müsabakası Minnesota Timberwolves, New Orleans Pelicans ve Utah Jazz’dan oluşuyor– Lakers için kağıt üzerinde oldukça basit rakipler olması gereken tüm gruplar.

Ve eğer bir Lakers-Kings playoff serisine indirgenirse, “First Take” sunucusu Stephen A. Smith, 2. tura geçmek için kime ihtiyaç duyacağını söyledi “Genç gruplar kazanmıyor,” dedi Smith, “Sacramento gibi bir gruba baktığınızda, gerçekten çok memnun olduğum. Mike Brown benim için Yılın Koçu seçildi. De’Aaron Fox, Magic Johnson’la girdiğim tek tartışma bu, ‘Draft De’Aaron Fox, Lonzo değil [Ball]’ dedim. Şimdi Lonzo’nun zarar gördüğünü anlıyorum ve onun sağlığını istiyoruz, ancak sağlıklı olup olmadığı umurumda değil. O De’Aaron Fox değil. Bugün size bunu bildiriyorum.

Reklam

“Ve Malik Monk, ben’ O kardeşimle çok mutluyum. Evlat, top oynuyor mu? Lakers onu neden tutmadı? Sadece söylüyorum. Sacramento oldukça genç. Ve Sacramento ile Los Angeles arasındaki bir playoff serisinde– eğer her iki grup da sağlıklıysa — Lakers’ı seçiyorum.”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *