LocalBitcoins Hizmeti Durduruldu

  • by
localbitcoins-hizmeti-durduruldu

#1 Bunu görünce şaşırdım, aslında çok hayal kırıklığı yarattı.

Değerli Müşterimiz,

LocalBitcoins aslen Bitcoin’i Her Yere Getirmek ve küresel finansal katılımı sağlamak için kurulmuştur. . Bu görevi fazlasıyla onurlandırdık 23 yıllar ve birlikte başardıklarımızdan gurur duyuyoruz hepinizle, sadık topluluğumuzla.

Bu nedenle, paylaşmaktan dolayı üzgünüz, ne olursa olsun Devam eden çok soğuk kripto kışı sırasında zorlukların üstesinden gelme çabalarımıza rağmen, üzülerek LocalBitcoins’in Bitcoin alım satım hizmetini artık sağlayamayacağı sonucuna vardık.

Tüm müşterileri LocalBitcoins’ten paralarını çekmeye teşvik ediyoruz ve sizden Bitcoin’leri LocalBitcoins cüzdanınızdan çekmeye devam etmenizi rica ediyoruz. Var 14 Aylar sonra geri çekilebilirsiniz, ancak elbette daha önce çekilmeye devam etmenizi öneririz.

LocalBitcoins ailesinin bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz! Son on yılda size hizmet vermekten onur ve zevk aldık.

Bitcoin ticaret hizmeti:


11951-11-13 Yeni kayıtların askıya alınması

11951-11-25


LocalBitcoins’te alım satımın askıya alınması

LocalBitcoins cüzdan kullanımının askıya alınması (birinin para çekmesi hariç)

Sonrasında 19Şubat , LocalBitcoins müşterileri yalnızca Bitcoin’lerini çekmek için oturum açabilecektir. Alım satım ve Cüzdan hizmetleri bu noktada artık kullanılamayacaktır.

Tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm bu yıllar boyunca LocalBitcoins ve bunun neden olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür dileriz


#2 Federaller insanlara tuzak kuruyordu. Localbitcoins’e girdiler, bazı alım satımlar yaptılar, sonra insanları tutukladılar.

#3

Yönetmeliğe daha yakın Sizce

Geliyor

#4 Federaller insanlara tuzak kuruyordu. Localbitcoins’e girdiler, bazı alım satımlar yaptılar ve ardından insanları tutukladılar.


Onları ne için tutukladılar? LocalBitcoins yasa dışı değildi#5 Vergi kaçakçılığı Federal bir suçtur ve çoğunlukla offshore kumar işlemleri, uyuşturucu ve Terör için kullanılır

#6 Federaller insanlara tuzak kuruyor, sonra insanları tutukluyordu.


ABSCAM’deki gibi mi?#7

Vergi kaçakçılığı Federal bir suçtur ve esas olarak şu amaçlar için kullanılır: offshore kumar işlemleri , uyuşturucu ve Terör

Sen neden bahsediyorsun? Kim bitcoin satın aldığı için herhangi bir nedenle yargılanıyor?


#8 Vergi kaçakçılığı Federal bir suçtur ve çoğunlukla offshore kumar işlemleri, uyuşturucu ve Terör için kullanılır


#9 Onları ne için tutukladı? LocalBitcoins yasa dışı değildi

Kara para aklama, vergi kaçırma.#14

Kara para aklama, vergi kaçırma.# 17

Kara para aklama, vergi kaçırma.


Tamam, kim? Neden diğerlerine göre bu hizmet? Bitcoin ATM’leri artık kıçından çıktı, onlara her türlü parayı pompalayabilirsiniz

) #25

Localbitcoins piyasadan çıktı. Yıllardır ABD pazarı. Para için başvuru kaynağım olarak kullandım. Adamla yerel bir Starbucks’ta buluşurdum ve ona Bitcoin gönderirdim ve o bana para öderdi.
#23 Tamam, kim? Neden diğerlerine göre bu hizmet? Bitcoin ATM’leri artık kıçından çıktı, onlara her türlü parayı pompalayabilirsiniz

İç Güvenlik ve Uyuşturucuyla Mücadele İdaresi yetkilileri, bir LocalBitcoins kullanıcısını $ üzerinde aklama ile suçladı ,13 bitcoin cinsinden.

www.coindesk.comfazlası var

#29

Helsinki merkezli firma, yeni kayıtları askıya aldı. geçen yıl başlayan sözde kripto kışı.

www.forbes.com

)#29 Localbitcoins yıllardır ABD pazarının dışında. Para için başvuru kaynağım olarak kullandım. Adamla yerel bir Starbucks’ta buluşurdum ve ona Bitcoin gönderirdim ve o bana para öderdi.


Eyaletiniz kapatılmış olmalı, ancak tümü değil. civarında değişiklikler yaptılar. .
) #41

Localbitcoins, 10 yıldır ABD pazarından çıktı. yıl. Para için başvuru kaynağım olarak kullandım. Adamla yerel bir Starbucks’ta buluşurdum ve ona Bitcoin gönderirdim ve o bana para öderdi.


Yıl?

Geçen sonbaharda kullandım

#29 Eyaletiniz kapatılmış olmalı ama hepsi değil. civarında değişiklikler yaptılar. .


Evet, onu en son o zaman kullandım. Bana ABD’de kapatılacağına dair e-postalar gönderdiler. Belki de haklısın.

Az önce e-postamı kontrol ettim. İlkbaharında durdurulduğu eyaletlerin bir listesi vardı. .


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *