MLB Bugün İçin Oynar 8/23

mlb-bugun-icin-oynar-8/23

#1 tamam bugün bu iki maçı izledim, tüm oranlar Betonline’dan —

White Sox vs. Orioles, 7: pm ET

austin voth orioles için anahtar burada – 2.son 7 maçında. White Sox’un büyük bir tehdit olacağını düşünmüyorum, bu yüzden Baltimore bir köpek olarak benim için çok değerli. orioles (+ )) / +1.5 (-23).

Melekler Işınlara Karşı, 7:
pm ET
Florida ekibime güveniyorum. melekler yolda kokuyor ve dizilişleri karmakarışık. tampa’nın kazanması için kök. ışınları (-27).

soru ama ne dersin beyler ışınları -1.5 düşünür müsünüz? +15 BoL’de )

#2
Oh kahretsin Le bazı MLB’lere daldı açı tartışması Şu oyuna bir bakayım ve sana geri döneyim.

#3
lütfen!! mlb ile daha çok uğraşıyorum, lcs meydan okuması beni daha çok içine soktu lol bu yüzden alabileceğim tüm yardıma ihtiyacım var

lowkey tuzlu vitterd beni yen, bu yüzden oyunumu geliştirmem gerek

#4
tamam yani Bugün için bu iki maçı inceledim, tüm oranlar Betonline’dan —

White Sox vs. Orioles, 7: pm ET

austin voth orioles için anahtar burada – 2. Son 7 maçında dönem. White Sox’un büyük bir tehdit olacağını düşünmüyorum, bu yüzden Baltimore bir köpek olarak benim için çok değerli. orioles (+ )) / +1.5 (-23).

Melekler Işınlara Karşı, 7:
pm ET
Florida ekibime güveniyorum. melekler yolda kokuyor ve dizilişleri karmakarışık. tampa’nın kazanması için kök. ışınları (-27).

lütfen!! mlb ile daha çok uğraşıyorum, lcs meydan okuması beni daha çok içine soktu lol bu yüzden alabileceğim tüm yardıma ihtiyacım var

alçak tuzlu vitterd beni dövdü, bu yüzden oyunumu geliştirmem gerekiyor

Vitty şu anda bir handikap olarak sağlam. Hala sizin için söz konusu oyuna bakıyorum.

#5

İyi oyunlar Le

#7 Son zamanlarda TB için çok sayıda 1 koşu oyunu görüyorum. Bu, bir yoluyla bulaşıcı olabilir. oyun bazen benim handikap tecrübemle uzuyor. TB -05 10% RL @ evinde ve artı oranlar elde ettiğinizde pratik olarak eşit bir para çekme akıllıca. Ben sadece ML Le …

oynardım

#8
Yeni bir MLB handikapınız olduğundan, koşu çizgisini oynamanın çok temel bir yolu, takımları evde olduğundan daha çok yolda oynamaktır. Bu ekstra koşuda para kazanmanıza yardımcı olmak için takımınızın 9 tam vuruş alacağını biliyorsunuz. bu +1,5 olduğu zaman değil tabii ki -1,5.

#9
Vitty şu anda bir handikap olarak sağlam. Hala sizin için söz konusu bu oyuna bakıyorum.

gerçekten öyle, umarım o iyi juju lol

ile devam eder Son zamanlarda TB için 1 koşu oyunu. Bu, bir yoluyla bulaşıcı olabilir. oyun bazen benim handikap tecrübemle uzuyor. TB -05 10% RL @ evinde ve artı oranlar elde ettiğinizde pratik olarak eşit bir para çekme akıllıca. Ben sadece ML Le …

oynardım ben de fark ettim ama +18 gözüme çok takıldı lol. ama olduğu gibi bırakacağım, teşekkürler sarsıntılı

#


Yeni bir MLB handikapı olduğunuz için, koşu çizgisini oynamanın çok temel bir yolu, takımları sahada oynamaktır. evde olduğundan daha çok yol. Bu ekstra koşuda para kazanmanıza yardımcı olmak için takımınızın 9 tam vuruş alacağını biliyorsunuz.

#
Le

oyunlarında bol şanslar teşekkürler beyler

#

Bahsi +1,5 değil de -1,5 iken bu şekilde eklemek istedim.

#

gerçekten öyle, umarım o iyi ju ile devam eder ju lol

bunu ben de fark ettim ama +21 çok lol gözüme çarptı. ama olduğu gibi bırakacağım, teşekkürler sarsıntılı

Memnuniyetle Le.

#

Şahsen, hiç sanmıyorum -1.5’te ev sahibi takımı almak için iyi oyun. Beraberlik oyunu, ev sahibi takım o kadar sık ​​1 için oynuyor ki bu 2 koşu+ galibiyeti elde etmek gerçekten zor. Ben onda bir değer görmüyorum. İyi şanslar Le! Üzgünüm, yarışmada eşleştik. Tek olumlu şey, her şeyi kazanan adama kaybettiğinizi söyleyebilirsiniz.

#

Şahsen ben bilmiyorum bence ev sahibi takımı -1.5’te almak iyi bir oyun. Beraberlik oyunu, ev sahibi takım o kadar sık ​​1 için oynuyor ki bu 2 koşu+ galibiyeti elde etmek gerçekten zor. Ben onda bir değer görmüyorum. İyi şanslar Le! Üzgünüm, yarışmada eşleştik. Tek olumlu şey, her şeyi kazanan adama kaybettiğinizi söyleyebilirsiniz.

hahaha her şey yolunda V, sadece çalışmaya devam et. tahtaya vur dostum!!

#
iyi şanslar le, cws/bal için altını beğendim.

)

#

iyi şanslar le, cws/bal için altını beğendim.

teşekkürler bubbs, sen de!!!

#
Son zamanlarda TB için çok sayıda 1 koşu oyunu görüyorum. Bu, bir yoluyla bulaşıcı olabilir. oyun bazen benim handikap tecrübemle uzuyor. TB -05 10% RL @ evinde ve artı oranlar elde ettiğinizde pratik olarak eşit bir para çekme akıllıca. Ben sadece ML Le …

oynardım TB -1 Bunun olabileceğini biliyordum.

)

# 1640365829 TB -1 Bunun olabileceğini biliyordum.

Evet, çok az tuzluydum, -1,5’i alamadım ama her şey yolunda. gidiyoruz gidiyoruz 1660918873 Yüksek sesle gülmek

1623861845 163068

#

163298 bol tüm üsleriniz ile Le

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *