Pinnacle Sports 50.000$ Litecoin Para çekme Işlemi GERÇEKTEN GÖNDERİLMEDİ LÜTFEN YANITSIZ OLMALARINA YARDIM EDİN

pinnacle-sports-50.000$-litecoin-para-cekme-islemi-gercekten-gonderilmedi-lutfen-yanitsiz-olmalarina-yardim-edin

#1 İki gün oldu ve zirvenin bana vereceği tek güncelleme konuyu gözden geçiriyor olmaları. Teşekkür Yok. Hiçbir şey. , litecoin çekme ve pinnacle hesabımdan düştü. Sorun şu ki, asla gerçekten gönderilmediler veya işlemcileri, para çekme için belirtilen adrese litecoin’i asla göndermedi. Yani hiç bir şey almadım. Anında olması gerektiğini ve sonunda işlenmiş olarak kabul edildiğini söylediler. Ancak, para çekme için kullanılan adres olduğunu kabul ettikleri adres için cüzdanı ve blok zincirini kontrol ettiğimde, onların veya herhangi birinin bu tutarı herhangi bir zamanda gönderdiğine dair hiçbir kayıt yok.

Tepkisiz ve belirsiz davranıyorlar.

Ne yapmalıyım?

göndermediklerini kanıtlamak kolay. blockchain işlemin hiçbir kaydını göstermiyor.
Herhangi bir önerinizi memnuniyetle karşılarım. Onları yıllarca kullandım ve hiç sorun yaşamadım ama ne kadar tepkisiz ve az bilgi sağladıkları karşısında şok oldum. Litecoin’in gönderilmediğine dair basit bir bildirim 5 kere sormama rağmen sağlanamıyor. Sabırlı ve anlayışlı olmaya çalışıyorum ama söz konusu miktar ve aradan iki gün geçtiği için oldukça endişeliyim.

#2
Şimdi iki gün oldu ve tek güncelleme zirvesi bana verecek yani konuyu gözden geçiriyorlar. Teşekkür Yok. Hiçbir şey. , litecoin çekme ve pinnacle hesabımdan düştü. Sorun şu ki, asla gerçekten gönderilmediler veya işlemcileri, para çekme için belirtilen adrese litecoin’i asla göndermedi. Yani hiç bir şey almadım. Anında olması gerektiğini ve sonunda işlenmiş olarak kabul edildiğini söylediler. Ancak, para çekme için kullanılan adres olduğunu kabul ettikleri adres için cüzdanı ve blok zincirini kontrol ettiğimde, onların veya herhangi birinin bu tutarı herhangi bir zamanda gönderdiğine dair hiçbir kayıt yok.

Tepkisiz ve belirsiz davranıyorlar.

Ne yapmalıyım?

göndermediklerini kanıtlamak kolay. blockchain işlemin hiçbir kaydını göstermiyor.
Herhangi bir önerinizi memnuniyetle karşılarım. Onları yıllarca kullandım ve hiç sorun yaşamadım ama ne kadar tepkisiz ve az bilgi sağladıkları karşısında şok oldum. Litecoin’in gönderilmediğine dair basit bir bildirim 5 kere sormama rağmen sağlanamıyor. Sabırlı ve anlayışlı olmaya çalışıyorum ama söz konusu miktar ve iki gün olduğu düşünüldüğünde oldukça endişeliyim.

Pinnacle ile son deneyimim hakkında yazdığım ileti dizisini buradan okuyun.

Bunu başlıkta açıklamadım ama sonra >24 para çekme talebimi işleme koymadığım saatler, “onayladılar” bir kısmını ve bu kısmı bakiyemden düştü, ancak para çekme işlemi hala “inceleme altında” olduğu için parayı asla göndermediler. Sonuçta (33 ilk talepten saatler sonra) sorunu çözmeye başladılar.

Gerçekten, gönderilen parayı “işlediklerini” mi iddia ediyorlar? Görünüşe göre işlem sıraları:

1) müşteri para çekme talebinde bulunuyor 2)Pinnacle isteği onaylar
3) İstemci, Pinnacle’ın müşteriye gönderdiği “onay” bağlantısını tıklar

4) (sadece bazı durumlarda?) Zirve para çekme talebini “inceler”

5) Pinnacle para çekme talebini “işler” ve parayı gönderir. aşağıdaki dil:

“Paranın size aktarıldığını lütfen unutmayın. Referansınız için lütfen aşağıdaki ekran görüntüsüne bakın.”

Benzer bir e-posta aldınız mı?

#3

Hey. Bunun için teşekkürler. İşlemi yaptıklarını ve parayı gönderdiklerini iddia ediyorlar (yani yukarıdaki 5. adımdan sonra), ancak açıkça litecoin adresine gönderilmedi. Blok zincirini kontrol etmek kolaydır. İşlemcilerinde sorun olduğu çok açık. Ancak bunu kabul etme ve e-postalarıma yanıt vermeme konusunda gerçekten kabataslak davranıyorlar, ancak uygun departmanın onu gözden geçirdiğini söylemek dışında. Bu çok garip. Onlarla tonlarca kripto para çekimi yaptım ve bu sorunu hiç yaşamadım ve neden olup bitenler konusunda neden daha şeffaf olamayacaklarından emin değilim.
Ayrıca kalan çok büyük bir bakiyem var ve şimdi ödeme yapmaları konusunda aşırı gerginim. k bu kayboldu.

asla bir onay e-postası göndermediler. Litecoin adresine asla para gönderilmediği için bu kesin ve kuru bir durum. Anlamıyorum.

) #4
Ayrıca çok büyük bir Kalan bakiye ve şimdi ödeme yapmaları konusunda aşırı gerginleşiyorlar. İşlenmekte olan ve bir günden fazla süredir işlenmeyen para çekme talepleri yaptım, bu iyi ama genellikle birkaç saat içinde işleme koyuyorlar. Bunu nedense tuttuklarını hissediyorum. Bunu ne zaman ve ne zaman ödeyeceklerini bilmiyorum. k bu kayıp.

#5
Hey. Bunun için teşekkürler. İşlemi yaptıklarını ve parayı gönderdiklerini iddia ediyorlar (yani yukarıdaki 5. adımdan sonra), ancak açıkça litecoin adresine gönderilmedi. Blok zincirini kontrol etmek kolaydır. İşlemcilerinde sorun olduğu çok açık. Ancak bunu kabul etme ve e-postalarıma yanıt vermeme konusunda gerçekten kabataslak davranıyorlar, ancak uygun departmanın onu gözden geçirdiğini söylemek dışında. Bu çok garip. Onlarla tonlarca kripto para çekimi yaptım ve bu sorunu hiç yaşamadım ve neden olup bitenler konusunda neden daha şeffaf olamayacaklarından emin değilim.
Ayrıca kalan çok büyük bir bakiyem var ve şimdi ödeme yapmaları konusunda aşırı gerginim. k kayboldu.

Evet, onlarla en son kabus deneyimimden sonra, sanırım en hayırsever yorum, bazı moronların ödeme ekibinde ve başka yerlerde üst düzey pozisyonlara girmesine izin vermeleriydi. aynı zamanda ciddi şekilde yetersiz personel.

Durum anlattığınız gibiyse, bunu düzeltmezlerse çok şaşırırım. BMR’ye şikayette bulunmanızı şiddetle tavsiye ederim. Pinnacle hakemlerinin elinde çok fazla şey olduğundan, açıklamanızı BMR’ye çok kısa tutun. Ayrıca birçok oyuncunun davanızı izlediğini ve Pinnacle’ın size ödeme yapmamak aptallık olacağını unutmayın.

#6


Evet, onlarla en son kabus deneyimimden sonra, sanırım en hayırsever yorum, bazı moronların ödeme ekiplerinde ve başka yerlerde üst düzey pozisyonlara girmesine ve aynı zamanda ciddi şekilde olmasına izin vermeleriydi. personel yetersiz.

Durum anlattığınız gibiyse, bunu düzeltmezlerse çok şaşırırım. ut. BMR’ye şikayette bulunmanızı şiddetle tavsiye ederim. Pinnacle hakemlerinin elinde çok fazla şey olduğundan, açıklamanızı BMR’ye çok kısa tutun. Ayrıca birçok oyuncunun davanızı izlediğini ve Pinnacle’ın size ödeme yapmamak aptallık olacağını unutmayın.

Bunun için teşekkürler. Bir şikayette bulundum ve kısa tuttum ve istendiği gibi onlara Pinnacle ile yazışmaları ilettim.

umarım bunu düzeltirler ve Sorun yok. Şikayette bulunmaktan ve bu forum gönderisini yapmaktan çekindim, ancak sorunu kabul etmeyi tamamen reddetmeleri, uygun yanıtların olmaması ve genel olarak içimde bir şeylerin kötü hissettirdiği hissi beni bunu yapmaya itti. Onlardan haber alır almaz kesinlikle rapor vereceğim ve (umarım) tüm para çekme işlemlerim gerçekten işlenir.

#7
Bir çalışanın bir kod satırı eklemesi mümkün mü acaba: Müşteri para çeker, Pinny öder, Fonlar düşülür ve alternatif cüzdana gönderilir.

#8 Benim tahminim, muhtemelen sadece bir gecikme + aralarındaki iletişimsizliktir. Pinnacle ve sağlayıcıları. Pinnacle temsilcisi açısından, ödeme “işlendi”. Bu tür bir karışıklık genellikle spor kitaplarında olur. Neden bu kadar endişeli olduğunuzu anlayabilsem de, işlerin yoluna gireceği konusunda iyimserim. İyi şanslar.

#9 İşlemlerinizi bekliyorum umarım alırsınız Sana destek oluyoruz arkadaşım.

#

Herkese selam. Bu web sitesinin şikayet departmanından bir temsilci nazikçe benimle iletişime geçti ve birkaç saat önce en üst düzeydeki irtibat kişisine ulaşacağını söyledi.

Hakkında 15 dakika önce doruk noktasından litecoin’in yarın gönderileceğini söylediğini duydum. Aldığımda size haber vereceğim. Ayrıca 6 haneli bakiyem kaldı Bitcoin ile para çekme talebinde bulundum ve neredeyse saattir ve bir zaman çerçevesi yoktur. bunları işlemek için. Bu parayı ne zaman alırsam ve ne zaman alırsam bu gruba da bildireceğim.

#

Son zamanlardaki bazı sorunlar Pinny’ye pek iyi yansımadı.

“Kripto fiyatı bizim için daha avantajlı olana kadar göndermek için bekle” oyununu oynayacak kişiler olmayacaklarını düşünmezsiniz ama görünüşe göre bunu yapıyorlar. #
Selam tüm. Bu web sitesinin şikayet departmanından bir temsilci nazikçe benimle iletişime geçti ve birkaç saat önce en üst düzeydeki irtibat kişisine ulaşacağını söyledi.

Hakkında 15 dakika önce doruk noktasından litecoin’in yarın gönderileceğini söylediğini duydum. Aldığımda size haber vereceğim. Ayrıca 6 haneli bakiyem kaldı Bitcoin ile para çekme talebinde bulundum ve neredeyse saattir ve bir zaman çerçevesi yoktur. bunları işlemek için. Ayrıca, bu fonları alıp almayacağımı ve ne zaman alacağımı bu gruba bildireceğim.

Tabloyu güncellediğiniz için teşekkürler. Ödemeyi aldıktan sonra bize bildirin.

#

Son zamanlardaki bazı sorunlar Pinny’ye pek iyi yansımadı. “Kripto fiyatı bizim için daha avantajlı olana kadar göndermek için bekleyin” oyununu oynayanlar olsun ama görünüşe göre bunu yapıyorlar.

Bu oyunu gerçekten kimsenin oynadığını sanmıyorum. Piyasaya zaman ayırabileceklerini varsayıyor. Ve eğer piyasayı sürekli olarak zamanlayabiliyorsanız, o zaman şimdiye kadar bir mega milyoner olmalısınız, bu forumda vakit kaybetmeden.

#
Birçok Son zamanlardaki sorunlar Pinny’ye pek iyi yansımıyor. kripto fiyatı bizim için daha avantajlı” oyunu ama görünüşe göre bunu yapıyorlar.

#
Güncelleme olarak bugün güncellenmiş zamanlama istedim önemli miktarda (altı rakam) talep edilen bitcoin çekimlerinde. Bunlar son birkaç gün içinde sunuldu. Ne zaman işleme konulabilecekleri konusunda güncelleme istedim ve ilgili departmanda rastgele bir inceleme/denetime tabi olduğunu ve bu sürece müdahale edemeyeceklerini ve bir süre veremeyeceklerini söylediler. Bunların hepsi yasal kazançlar, bu yüzden neden benim için işleri sürdürmeye devam ettikleri hakkında hiçbir fikrim yok.

Para çekme işlemini aldığımda bu grubu takip edeceğim. Umarım yakında ama emin değilim

#

Pinnacle, kitapla aynı kitap değildir. eskiden öyleydi, umarım en iyi şekilde ödenirsin.

#
409396115112 Merhabalar – Bugün litecoin’i aldım ama (işleme sırasında ölçülen) sadece eşdeğerini aldım ,30 CAD. ile neden bu kadar büyük bir tutarsızlık olduğuna dair doruk noktasını takip ettim. , CAD. Burada ne olduğunu size bildirecektir.

Kalan çok büyük bakiyemin bitcoin çekimleri hakkında hiçbir şey duymadım. Bazıları 3 gündür bekliyor. Çok ilginç. Ne zaman işleyeceklerini bana söyleyemeyecekleri konusunda aynı yanıtı almayı beklediğimden, onlardan bir güncelleme istemekte tereddüt ediyorum.

1645305258

#
1642685733 Herkese selam – Bugün litecoin aldım ama eşdeğerini aldım (ölçüm) d işleme sırasında) sadece 17,32 CAD. ile neden bu kadar büyük bir tutarsızlık olduğuna dair doruk noktasını takip ettim. , CAD. Burada ne olduğunu size bildireceğim. Bazıları 3 gündür bekliyor. Çok ilginç. Ne zaman işleyeceklerini bana söyleyemeyecekleri konusunda aynı yanıtı almayı beklediğimden, onlardan bir güncelleme istemekte tereddüt ediyorum.

9.24% çok fazla , ancak kripto da son birkaç gündür berbattı. Gönderildiğinde değerinin ne olduğunu kontrol ettin mi? Göndermeleri ile sizin ona bakmanız arasında önemli bir değer kaybetmesi çok olasıdır. Bu düşüşün bir kısmını açıklayabilir. Belki de geri kalanı, diğer Pinnacle para çekme başlığında tartışılan ve sorgulanan gizli dönüştürme ücretlerindedir.

1642685733

# 1639713641 Herkese selam – Bugün litecoin’i aldım ama eşdeğerini (işleme sırasında ölçüldü) aldım sadece 22,43 CAD. ile neden bu kadar büyük bir tutarsızlık olduğuna dair doruk noktasını takip ettim. , CAD. Burada ne olduğunu size bildireceğim. Bazıları 3 gündür bekliyor. Çok ilginç. Ne zaman işleyeceklerini bana söyleyemeyecekleri konusunda aynı yanıtı almayı beklediğimden, onlardan bir güncelleme istemekte tereddüt ediyorum.

Reddit’teki birçok kişi, müşterilere bu tür bir muamelenin mantıksız olduğunu söylediğim için bana saldırdı. Ya Pinnacle’ın belirli sitelerde ücretli posterleri var ya da hırsızlıktan yana olan önemli bir grup insan var.

Bence bu adil Pinnacle’ın kripto devrimini BOL, BM ve birçok yumuşak kitabın yaptığı gibi benimsemediği ve bunun bedelini şimdi itibarı zedeleyerek ödeyeceği sonucuna varmak.

1634618122

#

Herkese selam – Bugün litecoin aldım ama eşdeğerini aldım (o sırada ölçüldü işlenmesi) yalnızca 26,43 CAD. ile neden bu kadar büyük bir tutarsızlık olduğuna dair doruk noktasını takip ettim. , CAD. Burada ne olduğunu size bildireceğim. Bazıları 3 gündür bekliyor. Çok ilginç. Ne zaman işleyeceklerini bana söyleyemeyecekleri konusunda aynı yanıtı almayı beklediğimden, onlardan bir güncelleme istemekte tereddüt ediyorum.

Litecoin işlemi anında veya buna yakın olmalıdır. İşlem kendi ödeme işlemcisine takılmış olsa bile gönderilen tutar arasında çok büyük bir fark olmaması gerekir.

Tek sorun sizin tarafınızdan. size $ gönderecekler miydi? K ve parayı aldığınız an ile gördüğünüz an arasında bir düşüş oldu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.