Poker Kötü Vuruşları Nasıl Yenilir

“Kötü Vuruş” un ne olduğunu bilmeyenler için, güçlü ve hatta canavar kartlar gibi görünen şeyin yine de kaybettiği bir eli ifade eden poker terimidir. Bir oyuncu açıkça güçlü el bahisler ve rakibini sonunda “vurur zavallı bir çağrı yapar” ve kazandığı gerçekleşir.

Limitsiz hold’em de dahil olmak üzere her poker oyununun potansiyel olarak tehlikeli durumları vardır ve bunlarla başa çıkmak için yener. Limit yok hold’em özellikle zor çünkü çok sayıda faktör size karşı komplo kurabilir.

Pokeri en çok ilgilendiren unsurlardan biri, başka bir oyuncuyu şaşırtmak ve rahatsız etmek için tek bir oyuncu tarafından kullanılabilecek psikolojik ve duygusal istismardır. Elini hiç görmeden ya da gerçek bir kazanma şansına sahip olmadan yenilebilirsin. Kötü vuruşlar, koşullar ne olursa olsun oyunun bir gerçeğidir.

Poker kötü vuruşları oyunun bir parçasıdır ve hiçbir sürükleyici hesap yönetimi bunların üstesinden gelemez. Oyunun ezici kısmı, genellikle eğilmeden bu vuruşlardan kurtulmayı öğrenmek ve akıllıca başka şekillerde oynamaya devam etmektir. Hayatta kalmanın bir kısmı, kötü vuruşların oyunun bir parçası olduğunu kabul etmek ve onları tanıyabilmek ve hayatta kalabilmektir. Kontrol önemli bir ofitute olur. Kontrolde kalmak, kartlara sahip olmak, nihai poker stratejisidir. başka bir deyişle, başka bir deyişle, ne yaparsanız yapın, vuruşların size ulaşmasına izin vermeyin!

Aşağıdakiler, kart kayıplarına ve vuruşlarına nasıl tepki vermesi gerektiğidir. Kaybeden bir oyuncuysanız, derhal hatalarınıza odaklanın ve hemen düzeltin. Diğer oyuncularla savaşarak veya başka bir şekilde duygularınızın kararlarınızı yönetmesine izin vererek kendinizi rahatsız etmeyin.

Rakiplerinizi çağırın. Oyunun bir parçası olarak onları silkelemek yerine kötü kararlar verdiğinizi fark ederseniz, bir sonraki büyük elinize büyük bir zam ile çıkmayı düşünün. Eğilmeye devam etmek için nedenler arayacak olan rakiplerinizden daha sert bir yanıt alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Odaklanın ve kötü vuruşların da sizi eğmesine izin vermeyin. En iyi oyununuzu oynamıyorsanız ve gerçekten iyi bir ruh halinde olmadığınızı görürseniz, oyundan çıkın ve mola verin. Oyun şeklinizden gerçekten hayal kırıklığına uğramış hissediyorsanız, neden sıkı ve agresif poker oynadığınızı hatırlamaya çalışın ve stratejiyi yeniden değerlendirin. Hayatta kalmak ve sonunda kazanmak istiyorsanız, daha sıkı ve daha agresif bir masaya uyum sağlamak çok gereklidir.

Hatırlanması gereken bir diğer poker ipucu, yabancıların kartlarınıza dokunmasına izin vermemektir. tanık olun ya da olmayın, ileride potansiyel bir kötü vuruş olabilir. Örneğin, cebinizdeki kraliçe çifti 22-J’lik bir tahta tarafından dövülür.-4-7-2 tam da seni bu elden geçirmek istediğin şeyi. Oyuncuların kartlarınıza dokunmasına izin verdiğinizde, zayıf olduğunuzu ve yenilebileceğinizi kabul ediyorsunuz. Bu poker unutma kartların bir oyun daha bir oyun.

Eğilmeye başlamadan önce, (soğukkanlılığınızı yeniden kazanmanıza yardımcı olabileceğinden) egonuzun ciddi şekilde yaralanmadığınız bir noktaya kadar tatmin olmasına izin verin ve rakiplerinize karşı savaşın. Çoğu zaman genel bir kural olarak, pervasız bir insan değil, savaşçı olmak istediğinizi hatırlamak da önemlidir. Tek bir seansta kaybetmeye istekli olduğunuz para miktarına bir sınır koyun ve bu sınırın içinde kalmaya çalışın veya hepsini riske atın.

İnsanlar büyük turnuvaları kaybederler çünkü dikkatleri dağılır. Öte yandan, kendi kartlarınıza ve rakiplerinize odaklanarak her eli oynamamak için yeterince disiplinli olmak isteyebilirsiniz. Turnuvayı aynı şekilde ele aldıysanız, yığınınızı çevrimiçi bir poker oyunundan iki katına çıkarma şansınız çok daha fazla olabilir.

Bir poker turnuvası kazanmak, şampiyonluğu kazanacağınızı garanti etmez, ancak pokerde para kazanmak için diğer fırsatlara kapı açar, bu da çevrimiçi poker oynamaktan çok daha karlıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *