Saat Meraklısı Var Mı? Ticaret Mi? Toplama

saat-meraklisi-var-mi?-ticaret-mi?-toplama

#1 Ne yaptığını gerçekten bilmelisin, mahvolacaksın. Artık TikTok’ta gerçekten büyük, bu saat satıcıları ve tüm bu saat Forumları telgrafı ve Discord

Onlar kulağa o kadar kolay gelsin ki, saatler satın alıp daha fazla kâr için satabilirsiniz

Koleksiyoner olan var mı?

#2 Evet, saatlere ilgim var, yıllardır ilgileniyorum, satın alıyorum ve onları sat ama her zaman birkaç tane tut. Gerçekten Patek, Vacheron ve AP ile ilgileniyorum. Yıllar boyunca gerçekten iyi karlar elde ettim. Birazdan bazılarını yayınlayacağım. 3 farklı Gri Market bayisi kullanıyorum. Aslında bayilerden daha iyileri var. Bazı saatlerde 5-7 yıllık bekleme listeleri var ama onları gri piyasada daha hızlı bulabiliyorum. Günlük kullanıcılarım AP Royal Oak ve mavi Vacheron Overseas’ım.

#4

Bunu 4 ay önce aldım, istesem zaten iyi bir kar elde edebilirdim ama tam olarak bu model nadirdir.

#5 Hiç böyle saatlere girmedim. Demek istediğim, bir akıllı saatim var ve bu kadar


) #6


3 AP Royal Oaks’ım var, önümüzdeki hafta birini satıyorum ve Temmuz’da Hong Kong’da farklı bir model alıyorum. Yıllar boyunca bunlardan çılgın kar.

) #7 Belki de saat takmadım 36 ile 45 yıl. Herhangi bir takı takmıyorum. Vücudumda böyle bir şeye dayanamıyorum. Sanki benim için balıkçı yaka bir kazak giymek beni deli ediyor. Tuhafım biliyorum.

#8

Belki de saat takmadım 38 ile 45 yıl. Herhangi bir takı takmıyorum. Vücudumda böyle bir şeye dayanamıyorum. Sanki benim için balıkçı yaka bir kazak giymek beni deli ediyor. tuhafım biliyorum.

Yatırım için daha fazlasını yapıyorum, üzerinden çok para kazandım saatler üzerinde yıl. Yine de saat takmayı seviyorum. Güzel olanlar. Son izlemeler 41 yıllar, doğru modeller, çok kişiye çok para kazandırdı.

) #9 Kulağa ilginç geliyor Illini ve ayrıca karlı sanırım.

#14

Şu anda insanların yatırım yaptığı en büyük şey saatler

#15

Kulağa ilginç geliyor Illini ve ayrıca sanırım karlı.

Yurtdışımdan biri ödedim 44 ve için satıldı , Pateklerimden biri ödedi 64 için satıldı 150 içinde 23 aydır.

#18 Saatler şu anda insanların yatırım yaptığı en büyük şey

Şimdi değil, hep öyleydi.

#17 Şimdi değil, hep öyleydi.

Ama şimdi daha da çok

Son zamanlarda çok konuşuluyor

#20

Vay canına, senin öyle olduğunu düşündüm konuşmak 1000 dolar ama konuşuyorsun 7638S. Bu konuda hiçbir fikrim yoktu.

#19

Vay canına, konuştuğunu sandım 1000dolarca ama sen konuşuyorsun 7637S. Bu konuda hiçbir fikrim yoktu.

Hayır, denizaşırı ülkelerde olanlar, $ -87k eğer bulabilirsen. Royal Oaks 60-100k….. Sahip olduğum hiçbir şey bitmedi 200k , modeller anahtardır, modele bağlı olarak büyük ölçüde değişir, iki mavim var, çıplak gözle aynı görünüyorlar ama bir var k fark var aralarında. Bunların yüzbinlerce hatta milyonluk modelleri var.

#24 Hayır, yurtdışında gördüğünüz, $ arasında değişiyor -150k eğer bulabilirsen. Royal Oaks 60-100k….. Sahip olduğum hiçbir şey bitmedi 200k , modeller anahtardır, modele bağlı olarak büyük ölçüde değişir, iki mavim var, çıplak gözle aynı görünüyorlar ama bir var k fark var aralarında. Bunların yüzbinlerce hatta milyonluk modelleri var.

İnanılmaz. Bunun için böyle bir pazar olduğunu bilmiyordum.

#24 İnanılmaz. Bunun için böyle bir pazar olduğunu bilmiyordum.

Tıpkı güzel sanatlar gibi. Büyük bir pazar var. Bu sektörde ciddi satıcılar ve kişiler var. Mavim denizaşırı, alamazsın. Bir bekleme listesi var. Daha ucuz farklı bir model bulabilirsiniz ama ödersiniz 40 Değer üzerinden %

#24 Illini, bir vakıf fonu adamısınız

Let’s kabul et

#28

İnanılmaz. Bunun için böyle bir pazar olduğunu bilmiyordum.

bu sayfalarda gezinin. Milyon dolarlık saatler göreceksiniz. Ardından Royal Oak ve Overseas’ı arayın. Benimkini göreceksin.

#28

Illini bir vakıf fonu adamısın

Kabul edelim

JJ. Ben olsam gururla mutlu olurdum ve itiraf ederdim. Keşke durum böyle olsaydı. JJ. Çok fazla borcum var ama daha az umursayabilirdim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *