SBR

sbr

#1

Son zamanlarda neden bu kadar çok üyenin SBR’den bir anda ayrıldığını çok merak ediyorum. Bu kamu bilgisi mi yoksa yüksek yetki FBI sırrı mı? Yüksek sesle gülmek

#2

Anlamak için çok gençsiniz

#3 HAYIR fikir

Burada olanlara gönder

#4

Hepsi siyaset SBR’den biri Stormy Daniels’a sus parası ödedi

#5 ) Fikrim yok

Burada olanlara gönder

Bu!!!

Burada sızlananlar değil, kazananlar.

#6 Son düzenleme: Bugün saat 3: 16 ÖĞLEDEN SONRA

#7

Çocuk yüzünden ayrıldım maskaralıklar kontrolden çıktı Bazı posterlere göre, burası şimdiye kadar o kadar da kötü değil. Kanımca, başkalarından öğrenmeye ilgi duyan ve kazanmak için iyi bilgi arayanlar için temelde iki tür poster vardır. Sonra, sbr puanları veya bmr madeni paraları için bir yeri sık sık ziyaret eden yarışma posterleri var ve bu posterler, bmr madeni paraları ödeyen bmr yarışmalarının bir gün bir değeri olacağını umarak buraya gelip geldiler, şimdiye kadar durum böyle görünmüyor ve bmr madeni paraları hiçbir zaman herhangi bir değer almazsa, sonunda bu posterler gidecek. Afiş türlerinden birinin veya her ikisinin birden olmasında yanlış bir şey yok. İyi şanslar ve umarım burayı beğenirsiniz. Üçüncü tür posteri unuttum, ücretli olanları.

Son düzenleme: Bugün saat 3: 43 ÖĞLEDEN SONRA

#8 Çocuk gibi maskaralıklar bazı posterler tarafından kontrolden çıktığı için ayrıldım, burası şimdiye kadar o kadar da kötü değil. Kanımca, başkalarından öğrenmeye ilgi duyan ve kazanmak için iyi bilgi arayanlar için temelde iki tür poster vardır. Sonra, sbr puanları veya bmr madeni paraları için bir yeri sık sık ziyaret eden yarışma posterleri var ve bu posterler, bmr madeni paraları ödeyen bmr yarışmalarının bir gün bir değeri olacağını umarak buraya gelip geldiler, şimdiye kadar durum böyle görünmüyor ve bmr madeni paraları hiçbir zaman herhangi bir değer almazsa, sonunda bu posterler gidecek. Afiş türlerinden birinin veya her ikisinin birden olmasında yanlış bir şey yok. İyi şanslar ve umarım burada eğlenirsiniz.

Çoğunluk uzun mesaj gönderirken paragraf kullanmadığı için burayı seviyorum

) #9

Burayı seviyorum çünkü çoğunluk uzun mesaj gönderirken paragraf kullanmaz

Bu

#16 Benim yaptığım gibi SBR’ye göz atarken bunalmış hisseden başka biri oldu mu? Zaten buranın daha soğuk olduğunu hissediyorum.

#19

Benim yaptığım gibi SBR’ye göz atarken bunalmış hisseden başka biri oldu mu? Zaten buranın daha soğuk olduğunu hissediyorum.

Biz burada bir aileyiz.

#21 Fikrim yok

Burada olanlara gönder

kime saçmalıyorsun? sana LOL

ödemeyi kestikleri için ayrıldın

#21

kime saçmalıyorsun? LOL

ödemeyi kestikleri için ayrıldınız Kendi şeridinde kal dostum

#21 Son zamanlarda neden bu kadar çok üyenin SBR’den bir anda ayrıldığını çok merak ediyorum. Bu kamu bilgisi mi yoksa yüksek yetki FBI sırrı mı? Yüksek sesle gülmek

Rudy buraya geldi ve biz de onu takip ettik….Guy kumar forumlarının Fareli Köyün Kavalcısı.

#23

Buraya yazıyorum çünkü JJ yapmamı söyledi. Nereye giderse onu takip ederim.

#24

Çok daha olumlu hisler burada daha SBR.

#25 Burada SBR’den çok daha fazla olumlu his var.

Lanet olsun, buradaki tek kara bulut enerjisi o ibne Rudy. Tanrıya şükür o artık bir güç posteri değil yoksa hepimiz SBR’ye geri dönerdik.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *