Sevdikleriniz Kumar Oynadığınızı Biliyor Mu?

sevdikleriniz-kumar-oynadiginizi-biliyor-mu?

#4 Evet o yapar. Ondan uzak durmak oldukça zor olacaktı. Ayrıca bir sürü ayakkabı ve cüzdanı var. Hepimiz bir tür eğlence ya da ahlaksızlık için para harcıyoruz. Asıl soru, ev hayatınızı etkileyip etkilemediğidir. Bazen kendimi oldukça suçlu hissediyorum, o gün sporda yaşadığım kötü bir yenilgiden dolayı huysuz bir ruh halinde olduğumu biliyorum.

#5 @jjgold kac kere bu soruyu topluluğa soracaksın lol.

#6 Artık eyaletlerde yasal olduğu bir gün, kumar oynadığınızı gizlerseniz sadece dejenere olursunuz & paylaşmak için iyi bir şey yok. Eyleminizle ilgili terminolojinizi ailenize “yatırım” açısından yeniden ifade etmelisiniz.

#7 Ailedeki herkes bilir. Oyunlar hakkında tavsiye istiyorlar. #8 Ailedeki herkes bilir. Oyunlar hakkında tavsiye istiyorlar. Sen akıllı bir herifsin, yapacaklarını tahmin edebiliyorum.

#9 Evet, bilmeleri daha iyi. Bunu ailenden saklamak ileride çok ciddi bir soruna dönüşebilir.

#15 Evet yaparlar ve kafamı aşmadığım sürece önemli değil #18 Evet başladı eteklerindeki hint kumarhanelerinde. Jackson Rancheria’da alkol servisi yapmıyorlardı.

#19

@jjgold bu soruyu topluluğa kaç kere soracaksın hahaha. yeni fikirleri tükendi. 1. sayfaya geri dönüyor ve yeniden başlıyor bu bir diziyi bitirmek gibi TV’de ve pilot bölümün başlaması #19 yeni fikirleri tükendi. 1. sayfaya geri dönüyor ve yeniden başlıyor bu bir diziyi bitirmek gibi TV’de ve pilot bölümün başlaması Gelecek aya kadar Carol’a bağıran videolar yayınlayacak.

#20 yeni fikirleri tükendi. 1. sayfaya geri dönüyor ve yeniden başlıyor bu bir diziyi bitirmek gibi TV’de ve pilot bölümün başlaması Ya da buna kötü bir yeniden çalışma diyebilirsin.

#24 Ya da buna kötü bir yeniden- koşmak.

çoğunda hızlı ileri sarma

#26 @jjgold bu soruyu topluluğa kaç kez soracaksın hahaha. Yıllardır çatlak boruyu yere koymasını istedim

#24 Evet biliyorlar ve benim kazandığımı biliyorlar

#32 Evet

Avrupa gezilerinin nereden geldiğini biliyor ve neden güncel bir gezi planlanmadığını

yüksek sesle gülmek

#33 Kimseye kumar oynadığınızı söyleme Aşağılanıyor

Kızlara kokain çektiğinizi söyleyin onlar seni sevecek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *