Sevgili Posterler,

sevgili-posterler,

#1
Diğer forumlar tarafından izleniyoruz ve bazıları gramer kullanımımızla dalga geçiyor. Diğer forumlarda alay konusu olmayalım, insanlar eğitimsiz olduğumuzu düşünüyor. Lütfen bu temel 2. sınıf kurallarıyla başlayalım. Eğer bir NNES iseniz sorun değil, bir geçiş hakkınız var.


@Öğretmen , bunu burada anlayan tek kişi sen olabilirsin.

#2 Ben de ikinizin bazı gramer kuralları öğrenmeniz gerektiğine inanıyorum. .

#3
diğer insanlar sadece nefret ediyorlar çünkü gerçekten kıskanıyorlar, zaman zaman diğer forumları kontrol ediyorum ve bugünün en iyisi bu……. o posterlerin çoğu, eğer hayatları buna bağlıysa, bir oyuna para bile veremez.. .Başkalarına bakma, lider sen ol, forumdaki bir ayyaşın veya aptalın ne düşündüğünü düşündüğünde, yazmayı bırakmalısın.yeter dedi

#4 diğer insanlar gerçekten kıskandıkları için nefret ediyorlar, zaman zaman diğer forumları kontrol ediyorum ve bugünün en iyi gidişatı bu……. o posterlerin çoğu, eğer hayatları buna bağlıysa bir oyuna beş kuruş bile koyamaz… başkalarına bakma, düşünmen gerektiğinde lider sen ol Bir forumdaki bir ayyaşın veya ahmağın, gönderi paylaşmayı bırakmanız gerektiğini düşündüğü hakkında. Kendi ailem dahil kimsenin benim hakkımda ne düşündüğünü umursamazdım. Tanrı seni korusun.

) #5
en çok güldüğümü söylemeliyim diğeri forumları Illini olarak adlandırıyor ve forumlardaki diğer insanlardan bu kadar çok nefret etmenin yolu, gerçek bir hayata ihtiyaçları var, bazen yetişkin gibi davranmanın ve yetişkin gibi davranmanın zamanı geldi, buradaki harika insanlar için şükürler olsun. Çocuklara ayak uydurun çalışın çocuklar en iyisisiniz!!

#6
Söylemeliyim ki en çok diğer tüm forumlara gülüyorum, bu yüzden Illini’yi arayın ve forumlardaki diğer insanlara bu kadar çok nefret etme şekli, gerçek bir hayata ihtiyaçları var, Bazen bir yetişkin olmanın ve yetişkin gibi davranmanın zamanı gelir, Tanrıya şükür buradaki harika insanlar için. Çocuklar çalışmaya devam edin çocuklar siz en iyisisiniz!!

Kabul ediyorum, genellikle doğru bilgilerle kısa mesaj, e-posta veya gönderi göndermem Hatalarımın tamamen farkında olmama rağmen gramer. İngilizce okudum ama çoğu zaman doğru kullanmıyorum.

#7
Kabul ediyorum, hatalarımın tamamen farkında olsam da genellikle doğru dilbilgisi ile mesaj atmam, e-posta göndermem veya gönderi yapmam. İngilizce okudum ama çoğu zaman doğru kullanmıyorum.

Düzgün dilbilgisi kullanmayı denemekten hoşlanırım ama süreçte çok fazla argo terminolojisi.

#8
Illini & JDS insanlar kıskandığında, harika bir iş çıkardığınızı biliyorsunuz, harika çalışmaya devam edin çocuklar!!

#9 Bilmeyi bilmeyen salakların miktarına inanamıyorum ve Two. Zihni uyuşturuyor

#14 evet ama hepimiz biliyoruz ki 1 veya bir en yalnız sayı veya kelime hahaha

#19 Evet, düzgün dilbilgisi konusunda çıldırıyorum. İngilizce ve Latince favorimdi e okuldaki konular. Biliyorum…. Ben tuhafım.

#19
Evet, uygun dilbilgisi konusunda çıldırıyorum. İngilizce ve Latince okulda en sevdiğim iki dersti. Biliyorum…. Ben tuhafım.

nerede, giy

#19 Diğer forumlar keşke bmr olsalardı!

#21 Diğer forumlar dilek onlar BM idi!

En azından sayı/trafik olarak yavaş ama emin adımlarla büyüyoruz, diğer forumville arafında sıkışmış forumlar.

#21 Bobby spor forumlarında konuştuklarında, BMR zirvede, diğer bs’yi kapıda bırakın

#27 Illini çok seyahat ediyor gibisin, hiç Portekiz’e gittin mi, Aralık ayının 1. haftası oraya giden eski bir kız arkadaşım var ve benden gitmemi istedi, hiç gitmedim

#25 Kendi ailem dahil kimsenin benim hakkımda ne düşündüğünü daha az umursayabilirim. Tanrı seni korusun.

Daha az umursayamazdım.

#27 Daha az umursamazdım.

Doğru

#29 Bunu ben de özledim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *