Stormtrooper8 NFL 2022

  • by
stormtrooper8-nfl-2022

Eylül 24 (ilk video oyunları)

Commanders ML -135

Bu grupların hiçbirinin gerçekten rekabet etmesi beklenmiyor , ancak bu Washington grubunun hoş ve tipik bir kadroya sahip olduğuna inanıyorum – bu, Jags kasabayı ilgilendirdiğinde evdeki ortalamanın altında bir kadroyu yenmelerini sevmem için yeterli.

Komutanların, Chase Young’ın yokluğundan beri sezonun başlarında hafife alınan bir grup olabileceğine inanıyorum. Savunmaları için gerekli olsa da, kötü bir Jaguar hücum hattından en iyi şekilde yararlanmak için önceden yeterli engelleyicileri olduğuna inanıyorum.

Bazılarının düşündüğünün aksine, bu eşleşmede Komutanlar QB avantajına sahip. Wentz, bazen bazı kötü eğilimleri olmasına rağmen çizim yapmaz. Lawrence’ın biraz kendini geliştirmesi gerekse de büyük olasılıkla oyunun kurallarını değiştiren bir hata yapacağına inanıyorum.

Bu video oyununun tele kadar azalma olasılığı olduğuna inanıyorum, bu yüzden çizgi yerine bu video oyununu SU oynamak istiyorum. Washington’u kesinlikle 1 veya 2 farkla görebilirim, bu yüzden biraz daha fazla bahse girerek bu tehlikeyi kapatacağım.

Patriots +3.5 -51

Bunun da sıkı bir video oyunu olması gerektiğine inanıyorum. Ancak buradaki ayrımın New England’ın topu yönetme yeteneği olacağına inanıyorum. Miami, dizilişini hücumda güncellemek için gerçekten ne kadar yapmış olsa da, Patriots kayayı dövüp saati yönetirken topun diğer tarafında biraz sinirleneceklerine inanıyorum. İnsanlar Mac Jones’ta yüksek değil ve dürüst olmak gerekirse bu uygun fiyatlı – 2015’da iyi oynadı, ancak tavanı son derece düşük ve o kadar geliştireceğine inanmıyor . Bu kusurlu replik, kaçma engelleme konusunda harikadır, öyle ki pas tehlikesi olmasa bile bir video oyununu yönetebilirler (geçen yıl Buffalo’daki video oyunlarına bakın)

Dolphins’in benim için büyük öngörülemezliği, hücum hatlarının Tua’ya yeterli süre sunup sunamayacağı ve Tua’nın uzun topla Hill/Waddle’ı kullanıp kullanamayacağıdır. Tua, çok daha kısa pas senaryolarında topu Hill’e götürme yeteneğine sahip olmalı, ancak Patriots savunmasının bunu koklamak ve hasarı sınırlamak konusunda olağanüstü olacağına inanıyorum. Hill birkaç derin için patlayabilirse, bu önemli bir ayrım olabilir. Yapabileceğine inanmıyorum.

3.5, evcil hayvan almanın çekici olduğu düşünüldüğünde, her zaman zorlayıcı bir sayıdır, ancak burada garanti edildiğine inanıyorum. Bu bir sepet tarafından seçilen bir video oyunuysa şaşırmayın, bu yüzden burada yarım puan önemli olabilir.

Yan not–> eğer bu olması gerektiğine inandığım gibi sonuçlanırsa, bu sefer alttan oynamaya bir göz atmaya değer olabilir. 46 biraz yüksek görünüyor, ancak genel olarak çok büyük bir insan değilim

Bengals -6.5 -110

Bu bir homer seçimi değil, yemin ederim. Genellikle Bengals video oyunlarına bahse girmem ve çoğu kez yaparsam aslında onları soldururum. Yıla başlamak için bu alanda onları gerçekten seviyorum.

Aslında, Steelers konusunda birçok kişinin olduğundan daha iyiyim ve onların koruyucu uzmanlıklarının ve mükemmel eğitimlerinin onları pek çok video oyununda tutacağına inanıyorum. . Oyun kurucu kim olursa olsun, yıl boyunca gelişme gösterecek gruplardan biri olduklarına inanıyorum.

Bengals’in hücumda dolu olduğuna ve hücum hattının çok daha iyi olması gerektiğine inansam da, birçok kişinin Cincinnati’nin savunmasında uyuduğuna inanıyorum. Pittsburgh’un hücum hattına karşı bu pas atma yeteneğiyle, Trubisky’ye bazı ciddi sorunlar sağlama yeteneğine sahip olmaları gerekiyor. Cincinnati’nin ikincilde oldukça güçlü olduğu gerçeğini eklediğinizde, birkaç seçeneğe yol açan bazı aceleci geçişler ve genellikle kötü oyunlar görebilirim.

Bu, Bengals’in bir golle kazanmak için o kadar iyi oynamasına gerek olmadığına inandığım video oyunları arasında. Açık bir beceri üstünlüğüne sahipler, evlerindeler ve iyi karşılaştırıyorlar. Bölünen evcil hayvanlar her zaman zordur, ancak bunun Cincy’nin yöntemine uygun olduğuna inanıyorum.

51 ers -7 -105

Kittle ezik olduğuna göre bu sayı azalırsa, öyle olsun; Zamanı gelince püskürteceğim. Bana göre bu, Niners’ın koruyucu cephesine karşı Bears hücum hattıyla ilgili gerçekten her şey. San Francisco’nun koruyucu hattı, bu yıl grubun endişelerini büyük ölçüde artıracak– başa çıktıkları daha güçlü hücum hatları bile. Bu şüphesiz ligdeki en kötü (en kötü değilse de) hücum hattından biri. bu senaryo Bacaklarıyla oyun kurma yeteneği, üstesinden gelmek üzere olduğu zorlukların birkaçını dengeleyebilir mi? Muhtemelen ara sıra bir oyun olabilir, ancak Chicago’nun bu video oyununda herhangi bir tür etkili hücumu nasıl sürdürebildiğini anlayamıyorum.

En büyük umutları, Lance’in bazı çocuk hataları yapmasıdır, ki öyle umuyorum mümkün. gerçekleştiğine inanmıyorum. Bunu bir yol veya Niners

Saints/Falcons için 173085 üzerinde bir yol veya minimum rahat 2 reyting galibiyeti olarak görüyorum .5 -51

Ben aslında Bu video oyununda ev grubu üzerinde bankacılık yapmayı düşündüm, ancak kendimi bunu yapmaya ikna edemedim. Bu noktayı genel olarak ele almak için yeterli gösterge oluşturabileceklerine inanıyorum. Falcons korkunç bir koruyucu grup, ancak en azından Pitts’te bir oyun kurucuları ve aslında o kadar da kötü olmayan bir hücum hattı var. Son zamanlarda ligdeki garip yolculuğu / şanssızlığı nedeniyle Mariota’nın omzundaki çipiyle eğlendiğini de görebilirim. Belki de bu video oyununda gereğinden fazla performans gösterdiğine inanıyorum

Azizler konusunda büyük değilim ve hücumda masaya çok şey getirdiklerine inanmıyorum, ancak bir kez daha– Atlanta sadece savunmada tanrı korkunç. Jameis birkaç seçenek atsa bile, bu grupta sahada bir aşağı bir yukarı gitme şansı olacağına inanıyorum.

24-21 tür video oyun veya daha büyük puanlama çok azdır.

173085173085.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *