Vitterd Tüm Spor Seçim Konusu

vitterd-tum-spor-secim-konusu

#9 SBR yardakçısı rattard’dan dikkat çeken fahişe gönderisi caddenin karşısındaki #143 adresinden kopyalanıp yapıştırıldı ):

SBR yardakçısı hava vitty1640304225 dedi ki:

Sitenin kararsızlığı ve mutlu modların tetiklenmesi nedeniyle….seçtiklerim artık bu sitede yayınlanmayacak. İçin teşekkür ederim 143, forum tarihinin en büyük başlığına yapılan görüşler.

Geçenlerde başka bir afişe “tüm kayıtları gözden geçirmekle iyi iş çıkardın” dediğim için yasaklandım. Bir yasak kotası olmalı. Düşünebildiğim tek şey bu. Bir veya iki günlüğüne yasaklandığımda, sahada sıkışıp kalıyorum 22-24 e-postaları ve bu bana çekici gelmiyor .

Mevcut kaydımı yayınladığım diğer siteye götürüyorum ve oyun yayınlamaya devam ediyorum. Burada kapanma riskini göze alamam. İnanılmaz nedenlerden dolayı en az 5 kez yasaklandım. Bu arada, knuckleheadz ve diğerleri insanları kandırmaya, bütün gün trollemeye, hiçbir şey eklememeye çalışıyorlar ve hala buradalar. Beni yasaklamak, Jordan’ı yedek bırakmak gibi. Bu olamaz.

Burada diğer alanlarda yazmaya devam edeceğim ve her zamanki gibi hayaletleri ve kaybedenleri yok edeceğim ama artık tedavi eden bir siteye tonlarca trafik getiremem. yıldızları bu şekilde. Her türlü soruya zemini açıyorum. Lütfen onları kısa tutun. Son derece meşgulüm.

1640304225 Bir diğeri iş parçacığını kaybetme terk edildi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *